Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem si včera trochu pohrál se svou 306kou


Stifler

Recommended Posts

Včera jsem už nevěděl coby a nechtělo se mi jet do OBI... :D tak jsem si malinko pohrál s autíčkem.

Předtím:

dsc02008ru4.jpg

dsc02007kw7.jpg

Potom:

dsc02015pu7.jpg

dsc02016bq1.jpg

Už chybí je to teplotní čidlo. :mad::roll

dsc02019lk8.jpg

Těm, co byli vloni v Šebetově a viděli moje auto, tak jim ten volant může být povědomý.........ÁÁÁno, je to ten samej, kterej jsem měl v XSičku. :D:super

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Stife nerad kritizuju ale ten volant je otresnej.. kdyz uz tak aspon neco poradnyho, treba to Momo jak jsem ti tenkrat ukazoval.. tohle je jak nepovedenej voland ze 120ky.. :roll ale jinak za displej chvalim ;)

No, mě ten volant nevadí, manipuluje se s nim velice dobře, jen má na muj vkus trošku delší nábu, než bych potřeboval, ale jinak ho tam asi nechám. Dostal jsem ho v XSičku a kupovat nějakej novej za hromadu zbytečnejch peněz se mi zatim nechce. To si radši koupim na auto něco dalšího. :D:roll:aut

Edit: Hlavně je tenhle volant menší, než origo, se kterym se blbě točí a blbě se pod něj vejdu - ale nejsem žádnej tlouštík, kterýmu by volant za jízdy šubroval pupek, to ne, ale často jsem do něj při nastupování mlátil nohama - hůř se pod něj lezlo. ---> problém vyřešen. :D

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

i já se musím přidat... ten volant je děsný kýč... :bojim

ale pokud se líbí, nima problema :aut

no, nedá se říct, že líbí, ale je to rozhodně pro mě praktičtější, než ten origo. Takže dokud se fakt nenajde nějakej volant, kterej by mě na první pohled okouzlil a nebyl by moc drahej, tak bych ho vyměnil, ale prozatim tam zůstane tenhle. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je fotka toho, jak je dlouhá nába od volantu. Na muj vkus je to až dost. Sotva dostanu na páčky pod volantem, když ho držim.

dsc02020cb7.jpg

Edit: Neví někdo, jak se nechá nába zkrátit nebo kde sehnat jinou kratší???

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ten volant je fakt příšerný, když už máš venku ten origo tak si ho nech někde obšít kůží a bude 100x lepší než tahle hrůza. Nehledě k tomu, že je škoda nemít tam ten airbag. A neříkej mi, že se pod ten volant nevejdeš nohama i když ho posuneš až nahoru, to by jsi snad musel mít 2 metry a stehna jako Schwarzeneger :D

[upravil dne 2/3/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hele ten volant je fakt příšerný, když už máš venku ten origo tak si ho nech někde obšít kůží a bude 100x lepší než tahle hrůza. Nehledě k tomu, že je škoda nemít tam ten airbag. A neříkej mi, že se pod ten volant nevejdeš nohama i když ho posuneš až nahoru, to by jsi snad musel mít 2 metry a stehna jako Schwarzeneger :D

[upravil dne 2/3/2008 Driver]

No, origo tam zpátky nepujde ani kdyby byl pozlacenej. Já už jsem si zvykl na jinou velikost volantu. Stehna jako Schwarzenegger nemam, ale když dám volant úplně nahoru, tak zase nevidim dobře na budíky a horní část volantu mi trochu vadí v pohledu před auto. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

tak jestli je libo není problém s volanty a cena je usměvná za origo drift volant. základ tvoří dural. je extrémně lehký.Mám ho v 406ce.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/TOYOTA-COROLLA-AE86-DEEP-DISH-DRIFT-JDM-STEERING-WHEEL_W0QQitemZ170197697535QQcmdZViewItem?hash=item170197697535

Pro mě je ten volant moc \"tlustej\" = moc do hloubky, takže s tou mojí nábou bych pak na páčky nedosáhl ani v krizi s nalepovacíma nehtama. :D:myslim

ale jinak je na tom e-bayi dost věcí, který bych si určitě pořídil. :super

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co se týče volantů, tak bych si do auta dal třeba tyhle:

30861.jpg

Myslim, že tohle je ten, co jsme o něm diskutovali s Béďou.

10698.jpg

Tenhle tu, myslim, někdo v černo-modrý úpravě nedávno prodával.

30019.jpg

- samozřejmě s červenou barvou ;)

nebo třeba i takovejhle:

29999.jpg

Jen ty cenovky kolikrát nejsou nic příjemnýho za \"kus něčeho na otáčení\". :mad::roll

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné Stiflere. Podle mě je jedno jak ten volant vypadá (mě se náhodou i docela líbí- není tuctovej jako některý jiný), hlavně, že plní svou funkci a tobě při tom zcela vyhovuje. Nedávno jsem v nějakém autě viděl volant, který vypadal spíše jako knipl, prostě to absolutně nemohlo plnit svoji funkci- extravagantní byl, ale na prd. Proto je podle mě ten tvůj lepší. :myslim

A možná je lepší, jak říkáš dát peníze do něčeho jiného, co zrovna potřebuješ, než utopit 3 tis. kč ve volantu. Toť vše. :D:):aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Pěkné Stiflere. Podle mě je jedno jak ten volant vypadá (mě se náhodou i docela líbí- není tuctovej jako některý jiný), hlavně, že plní svou funkci a tobě při tom zcela vyhovuje. Nedávno jsem v nějakém autě viděl volant, který vypadal spíše jako knipl, prostě to absolutně nemohlo plnit svoji funkci- extravagantní byl, ale na prd. Proto je podle mě ten tvůj lepší. :myslim

A možná je lepší, jak říkáš dát peníze do něčeho jiného, co zrovna potřebuješ, než utopit 3 tis. kč ve volantu. Toť vše. :D:):aut

Děkuji, to mě moc těší a plně s tebou souhlasím. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

nee, spolu jsme se bavili o tomto..

jinak ja si proste myslim ze volant co tam je, je dobrej a vyhovujici a kdyz uz bych ho za neco menil tak neco jako toto.. ale je to fakt vec nazoru takze to Stife neber nejak osobne..:)

Aha, Momo jich dělá holt hodně, tak jsem se spletl. :mad:

Osobně to neberu, každej má svůj názor a mě už prostě ten origo vadil, tak šel ven. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Volant nic moc, ale proti gustu žádnej dišputát;)

K tomu teplotnímu čidlu- dá se nahradit termistorem 2k2, návod na zprovoznění teploměru najdeš tady na Clubu, několikrát se to tu probíralo;)

Díky za radu. Nechceš mi to najít? Jestli jsi tam přispíval, tak to najdeš snáž. :mad:

[upravil dne 2/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapy potřeboval bych poradit mám p306 1.6 rok výroby 1998 . A potřeboval bych zjistit jestly má ten motor 16 ventylů a jaký má specifikace. A hlavně jak by se dal takovej motor vylepšit už mám doma výfuk od laityngu a sání od green power . Tak poraďte co ještě . Díky moc za odpovědi nějak sem se do toho peugeota zamilival tak ho chci trošku zlepšit :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...