Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nakódování klíče k dálkovému ovl. centrálu.


Edd

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Po výměně baterie v ovladači klíčku mi nefungoval centrál u P206 r.v. 1999 na dálkové ovládání. Na fóru jsem nikde konkrétní způsob nakódování pro tento vůz nenašel. Protože jsem jej zjistil jinde, alespoň se podělím jak na to, pokud je někdo v podobné situaci. Pro upřesnění se jedná o klíček s jedním tlačítkem. 1. podržet tlačítko ovladače v klíčku, dokud dioda nepřestane blikat, pak pustit 2. Pak v blízkosti vozidla dvakrát po sobě znovu zmáčknout tlačítko 3. Klíč strčit do spínačky a nejméně na tři vteřiny zapnout zapalování 4. Vynout zapalování, vytáhnout klíček a mělo by to fungovat. Alespoň u mne, se takto ovladač nakódoval a znovu f u n g u j e .

Zdravím,

 

chtěl jsem se zeptat zda tím tlačítkem po nakodování jde auto zamykat i odemykat.Mě funguje po nakodování jen odemykání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím,

1. má niekto skúsenosti s diaľkovým - dve tlačítka s aliexpressu? Žiaľ odišla mi doska na mojom kluci pri výmene mikrospinacov, tak musím niečo vymyslieť.

2. Bude potrebná pri zmene dosky dia aj keď nejde o programovanie kódu imobilizera ale "len" centrálu?

Ďakujem,

Maroš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

1. pokud bude sedět modulace a máš mux, tak ano klíč funguje

2. ano musíš provést celý proces napárování znovu, aby si rozhejbal dálku. Vše jedině přes origo diagnostiku Peugeot Planet /Diagbox a především musíš mít kartičku s pinem k BSI, aby jsi se do sekce párování dostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zdravím všechny, mám podobný problém u 406 Coupe. Urvalo se mi tlačítko na dálkové ovládání. Nechal jsem si to spravit ale po spravení ovládání nefunguje. Zkoušel jsem snad všechny různé postupy co jsem tu našel ale stále nejde. Teď tu čtu, že to jde přes diagnostiku ale nemám k dispozici žádnou kartičku s kódem. Dá se tento kód sehnat někde podle VIN nebo mi ho řeknou v Peugeotu?

Díky za odpovědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potom ti  dialkove nevysiela....zbehni k niekomu co u vas opravuje elektroniku , mobili , ma osciloskop...

ten ti  overi jeho vysielanie vykon , kodovanie  ....potom v aute zapni klucik 2 poloha , stlac a drz ovladac 5 s , vypni zapalovanie , vytiahni kluc , pockaj minutu a vyskusaj.....

hore uvedene viac plati pre uplne novy kluc....nie pre ten ktory bol doteraz funcny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Dobry den, ztratila jsem klic s centralnim ovladanim a nyni pouzivam nahradni. Kdyz si sezenu klic s cipem z vrakoviste, myslite, ze jej mohu naprogramovat na me auto? Mám 206 SW. Vyroba klice s centralem stoji 3000,-, což je mozna hodnota auta... Dekuji predem za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

Dobrý den koupil jsem auto Peugeot 206 a po týdnu používání mi přestal fungovat dálkový centrální zamykání dveří, tak jsem vyměnil baterií v klíči. Můžete mi poradit jak sparovat klic s autem aby mi to fungovalo děkuji moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...