Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna krožků ventilů+těsnění Kouříííííííí


vasek1

Recommended Posts

Původně zaslal: vasek1

Chci se zeptat na co si dát pozor,nebo nějaké fígle při výměně těsnění hlavy válců,ventilů,kroužků ventilů.Důvod je že mi začal papat olej.Trochu kouří.Návod,nebo rada kde to koupit atd.......:roker

Obchod s autodíly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

U některých typů motorů to jde udělat bez demontáže hlavy. Myslím tím guferka ventilů. Ve většině případů stačí vyměnit tyhle guferka a kouřivost se hodně zmenší.

Já jsem si přečetl manuál,utahovací momenty,tak snad to nějak vyměním.Mám motor LFY.Zkoušeli jsme měřit tlaky a ty jsou v pohodě.Mají okolo 11.Tak právě jestli to zvás tady někdo už neměnil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já jen slyšel že ventily zavřené místo svíčky se pustí vzduch tím drží ventil nahoře a vymění se gufera bez demontáže hlavy.Mluvil o tom jeden chlápek že si tak dělal gufera u 405 kdy mu brala olej.Co je na tom pravdy ,nedělal jsem to.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

já jen slyšel že ventily zavřené místo svíčky se pustí vzduch tím drží ventil nahoře a vymění se gufera bez demontáže hlavy.Mluvil o tom jeden chlápek že si tak dělal gufera u 405 kdy mu brala olej.Co je na tom pravdy ,nedělal jsem to.:myslim

Já jsem to dělal na různých motorech, ale konkrétně na 1,8 16V ne, tak bych to nerad nějak paušalizoval.... Naposledy na Opelu Agila 12V tříválec, který má dříky ventilů tak 4,5mm. To byla modelařina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...