Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motory v Partnerech


Dundee

Recommended Posts

Zeptám se, má tu někdo zkušenost s motorem 1.4 ? Spotřeba, poruchovost, jak se stím jezdí?

Přijde mi to jako dost malej motor na takovýhle auto, ale zas výkonově je na tom o trošičku líp, než 1.9D, takže si představuju, že to pojede zhruba stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 1,4 r.v. 2005 má brácha a sere se mu pořád, odešla mu zapalovací rampa, řídící jednotka a podobně, ale to může být jen na některých modelech, jinak spotřebu má za cca 8-9 litrů, celkem tomu dává, ta 1,4 se musí vytáčet aby to trochu jelo, já sám sem s tím najel tak 5tkm a nešel bych do něj, raději si připlať a kup 2,0 HDi a máš klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že bych teď něco kupoval, jen pošilhávám po případným nástupci našeho Espace, kterej má už nejlepší léta za sebou...Sloužilo by to spíš na občasnou vyjížďku, a jako záložní vozidlo, převážně jen na krátký trasy... Co jsem tak zběžně koukal na inzeráty, tak ve slušným stavu a za slušnou cenu to byly právě ty 1.4... Ale jestli jsou i ostatní kusy poruchový, jak píšeš, tak bych do toho asi nešel.... rozdíl mezi starým a novým modelem v poruchovosti asi velkej nebude, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Nevim jestli je to jeste aktualni. Mam Berlingo necely rok. 1,4, rok 2007. Krome tlumice vyfuku nic porouchaneho. Spotreba ciste po malem meste, kde nestiham nekdy dat ani 4 a zas musim brzdit je 9 l. Neni to zadny zavodak (a ja taky ne), jezdim v klidu. Jestli je nekdo zvykly na 100k motor, tak asi spokojeny nebude, ale vetsina lidi, se kterymi jsem o tom mluvil, jestli do toho jit nebo ne, s tim motorem nikdy nejela. Byly to jen teorie \"to bude slaby\", jenze je to subjkektivni. Pro nekoho je slaby 75k, pro nekoho je malo i tech 100k. Me osobne staci tech 75k :) Se spotrebou jsem spokojenej. Zere min nez moje byvala Almera 1.6 s automatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...