Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zas....na vichrice


mitch.mb

Recommended Posts

Původně zaslal: TiborTeam

Hrůza ....

3 týdny mám nové čelné sklo na Feldě ... taky taška od souseda ....

Auta jsem posunul dál od baráku a nejnovější mazlík 206 je pro jistotu v garage :nevim

No, já mám auto za barákem na závětrné straně, tak se jen modlím aby se to obešlo bez těch tašek, protože v garáži je jaksi už plno:(

MitchMB- To vám nezávidím...ona když si příroda usmyslí, holt nám lidem ukáže, kdo tý planetě vládne...a po tomhle je každýmu jasný, že člověk to teda není...............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: TiborTeam

Hrůza ....

3 týdny mám nové čelné sklo na Feldě ... taky taška od souseda ....

Auta jsem posunul dál od baráku a nejnovější mazlík 206 je pro jistotu v garage :nevim

No, já mám auto za barákem na závětrné straně, tak se jen modlím aby se to obešlo bez těch tašek, protože v garáži je jaksi už plno:(

MitchMB- To vám nezávidím...ona když si příroda usmyslí, holt nám lidem ukáže, kdo tý planetě vládne...a po tomhle je každýmu jasný, že člověk to teda není...............

no občas si to ten človíček myslí. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: TiborTeam

Hrůza ....

3 týdny mám nové čelné sklo na Feldě ... taky taška od souseda ....

Auta jsem posunul dál od baráku a nejnovější mazlík 206 je pro jistotu v garage :nevim

No, já mám auto za barákem na závětrné straně, tak se jen modlím aby se to obešlo bez těch tašek, protože v garáži je jaksi už plno:(

MitchMB- To vám nezávidím...ona když si příroda usmyslí, holt nám lidem ukáže, kdo tý planetě vládne...a po tomhle je každýmu jasný, že člověk to teda není...............

no občas si to ten človíček myslí. :D

A příroda ho vyvede z omylu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten barak vzadu vpravo je ten kterej kterej ta strecha preskocila cili tchana barak je zanim. Ten prvni ta strecha preskocila ten druhej to koupila na pravy strane baraku jak je ta mala bocni stena s tasek ty sou rosekany a rozmetla se ta strechy smerem po poli za dalsima baraka docela sila :c)

post-0-1410959927223_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ma mrzi :(( hlavne ze ste OK. Stat sa to mne, tak si to si hodim :(( U nas na SK to tak krute nebolo, aje ked hodne naprsalo. Vcera ked som isiel za prietolkou uz bolo relativne sucho, isiel som nieco malo cez 80km/h, zrazu v zatacke sa vali cez cestu potok a ja na vlastnej kozi zazil, co je to poriadny aquaplaning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

tak to ma mrzi :(( hlavne ze ste OK. Stat sa to mne, tak si to si hodim :(( U nas na SK to tak krute nebolo, aje ked hodne naprsalo. Vcera ked som isiel za prietolkou uz bolo relativne sucho, isiel som nieco malo cez 80km/h, zrazu v zatacke sa vali cez cestu potok a ja na vlastnej kozi zazil, co je to poriadny aquaplaning.

tu cest som mal aj ja,ale ta voda na ceste ma prekvapila v noci v zakrute ktora bola klopena.skoro som sa vtedy vyklopil do stromu a ked som zastal tak voda bola po predne svetla tak som vedel ze je zle a rychlo dal kvalt a nejak von.este 30km mi islo auto mozno na 4 z 6 valcov.sa vlastne neda povedat ze islo ale nutil som ho nech to teplotou od motora preschne lebo na volnobeh uz zdochynal a vypnut ho by bola smrt najmenej na 12 hodin a v prietrziach mracien stat v zaplavovej oblasti nic moc.

odniesla si to spz z auta.musela sa tym narazom vody odtrhnut.spz som nenasiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: raydowe

tak to ma mrzi :(( hlavne ze ste OK. Stat sa to mne, tak si to si hodim :(( U nas na SK to tak krute nebolo, aje ked hodne naprsalo. Vcera ked som isiel za prietolkou uz bolo relativne sucho, isiel som nieco malo cez 80km/h, zrazu v zatacke sa vali cez cestu potok a ja na vlastnej kozi zazil, co je to poriadny aquaplaning.

tu cest som mal aj ja,ale ta voda na ceste ma prekvapila v noci v zakrute ktora bola klopena.skoro som sa vtedy vyklopil do stromu a ked som zastal tak voda bola po predne svetla tak som vedel ze je zle a rychlo dal kvalt a nejak von.este 30km mi islo auto mozno na 4 z 6 valcov.sa vlastne neda povedat ze islo ale nutil som ho nech to teplotou od motora preschne lebo na volnobeh uz zdochynal a vypnut ho by bola smrt najmenej na 12 hodin a v prietrziach mracien stat v zaplavovej oblasti nic moc.

odniesla si to spz z auta.musela sa tym narazom vody odtrhnut.spz som nenasiel.

Musela to byt teda fakt supa, ked to strhlo SPZ.

chlapikovi v Ziline to takto ostalo stat v jednej mlake.. chcel to rychlo prejst, ale netusil ze ma hlbku cez 30 cm, voda sa mu preliala cez kapotu a koniec. fakt je ta voda zradna, :( bacha na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: raydowe

tak to ma mrzi :(( hlavne ze ste OK. Stat sa to mne, tak si to si hodim :(( U nas na SK to tak krute nebolo, aje ked hodne naprsalo. Vcera ked som isiel za prietolkou uz bolo relativne sucho, isiel som nieco malo cez 80km/h, zrazu v zatacke sa vali cez cestu potok a ja na vlastnej kozi zazil, co je to poriadny aquaplaning.

tu cest som mal aj ja,ale ta voda na ceste ma prekvapila v noci v zakrute ktora bola klopena.skoro som sa vtedy vyklopil do stromu a ked som zastal tak voda bola po predne svetla tak som vedel ze je zle a rychlo dal kvalt a nejak von.este 30km mi islo auto mozno na 4 z 6 valcov.sa vlastne neda povedat ze islo ale nutil som ho nech to teplotou od motora preschne lebo na volnobeh uz zdochynal a vypnut ho by bola smrt najmenej na 12 hodin a v prietrziach mracien stat v zaplavovej oblasti nic moc.

odniesla si to spz z auta.musela sa tym narazom vody odtrhnut.spz som nenasiel.

Musela to byt teda fakt supa, ked to strhlo SPZ.

chlapikovi v Ziline to takto ostalo stat v jednej mlake.. chcel to rychlo prejst, ale netusil ze ma hlbku cez 30 cm, voda sa mu preliala cez kapotu a koniec. fakt je ta voda zradna, :( bacha na to

ked som zastal tak som hlbku vody odhadol len podla toho ze sa mi lave svetlo zatmelo a vedel som ze je zle.keby to tam zdochlo tak ho mozno aj odplavi.vedla bol potok

je to neprijemne co dokaze vietor a voda za kratku chvilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...