Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nove diery na SPZ


raydowe

Recommended Posts

No, spíš to chce provrtat do pátých dveří. Tomu rezivění asi nezabráníš. Snad jen když vyvrtáš díry, něčím to natři, ale až budeš šroubovat vrut, tak to stejně zase odřeš. Můžeš zkusit kolem děr dát těsnící kroužky (nalepit tenké těsnění) abys minimalizoval průnik vody k dírám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 207 a na plast to naozaj nevyzera, diery tam uz su od vyroby, ale vyzeraju akoby boli niecim natrete. Musim na to lepsie kuknut ked zhodim SPZ. Ak by to malo hrdzaviet tak sa na to asi rovno vykaslem. pripadne by pomohlo raz za mesiac to zhodit a niecim prestrieknut? existuje na to nieco? Je to skoda lebo tie chromove drziaky su pekne aj s napisom peugeot. myslim ze by to tam seklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem podobný problém ale měl jsem na dveřích jiný držák, z plechu. Jsou tam 4 díry a neseděli na žádnou díru v novém plastovém držáku, takže jsem navrtal přesně díry do nového držáku. Teda přesně asi ne ale snažil jsem se :aut

[upravil dne 1/3/2008 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pokud budeš vrtat díry do plechu, pořiď si zinkový sprej nebo dvousložkovou barvu na lehké kovy, tyhle věci fungují proti korozi velice dobře:super

dik, poobzeram sa po tom. myslis ze to najdem aj v beznej predajne autodoplnov? (na nete to mali, ale nechce sa mi cakat na dodavku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som dneska zhodil SPZ ze si vyznacim nove diery, a cuduj sa svete. Ked som zhodil zadnu, tak peugeot ma tie diery predvrtane v piatych dverach a prelepene takou ochranou paskou. Lenze v peugeote sa tym nezaoberali. nie ze by vyvrtali do drziaku diery ked im nepasovali, oni vyvrtali diery do dvery. co by mi este nevadilo, ale auto mam od novembra minuleho roku a uz tam bol taky jemny hrdzavy prasok. Tak som to provizorne ocistil, nemal som nic pri sebe len cerstvo kupeny zinkovy sprej, tak som to tam nastriekal a dal novy drziak. este ze tie diery sedeli aj na novy drziak. aspon to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Medvěd

Tak to máš dobrý - já měl v zadním nárazníku u 309ky 16 děr (pro případné připomínky - JÁ JE NEVRTAL!!!!!!!!!!!!)

třeba někdo střílel po RZ já měl zase v předním asi 10 a mohl jsem jen vybírat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to hovada:grr, jenom by mě zajímalo, jak se budou tvářit, když to člověk půjde reklamovat, že to kolem jejich fušeřiny hnije :xvul:grr

Mě naštěstí nenavrtali žádne otvory navíc, ale už jich nenapadlo dát pod plastový držák nějakou samolepící pěnovku aby to celé neřinčelo, ale zase jich napadlo ten držák přinýtovat-asi není jiná možnost:myslim, tak jsem všely jak tam něco podkládal, už je to O.K. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

jak se budou tvářit, když to člověk půjde reklamovat, že to kolem jejich fušeřiny hnije :xvul:grr

stou myslienkou som sa akurat pohraval, no na kastli je 12 rokov zaruka, tak ked zistim ze to naozaj chytlo, maju ma tam ako na koni.

10 ci 16 dier to je naozaj nonsens.. to musel byt pekne pod parou ked to vrtal ne?

BTW uz mam nahodene nove drziaky, vyzera to pekne ale este to schne.. poslem neskor photo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...