Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Chcem vymenit casti riadenia a co mi este poradite.....


Maroš

Recommended Posts

Ked idem autom P406 break 97 2,1td ,tak mam pocit niekedi ,ze auto ako keby plavalo po ceste zo strany na stranu hlavne pri vyssich rychlostiach a hlavne zadok a ked idem aj pomalsou jazdou uz na prvom stupni tak aka kolvek nerovnost vozovky a ja pocujem nejake klepanie ako klavdivom z predu . Ja sa v tom nevyznam tak cim viac mi popisete co to moze byt ci tie nejake tychky riadenia,alebo co a mam najazdene uz 230 000km ci mi odporucate menit uz aj loziska na kolach. Chcem to dat doporiadku ,ale neviem si urcit co treba menit ,aby som zbytocne nekupoval blbosti.To auto dobre nesedi na ceste ,ako kedysi a strasne klepanie od podvozku.Dakujem pekne

Uz ste ma naucili menit remen klinovy a zistil som prasknuty tlmic kmitou a poviem auticko ide podstatne ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by pomohlo (mě ano) zajít na STK a požádat technika, aby vzal auto na ty pneumatické plotny, co lomcují kolama do stran. Ukáže to všechny vůle. Pak ev. pohoupat auto nahoru a dolu, abys viděl i různé vůle např. v uložení tlumičů, nebo kosti stabilizátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...