Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit ? tohoto krasavce ?


HOFA

Recommended Posts

Dobrý den prodal jsem 307 a chci jít do menšího vozu s menším obsahem a hodně se mi líbí tenhle kouek,jen cena se mě nezdá,no spíš nejsem v obraze a proto bych chtěl poprosit o názory a zhodnocení :

R.v. 2005

Najeto 28 000km-což asi zřejmě nebude pravda

elektrony originál

dig.klima

panor.střecha

modrá metalíza

kožené sedačky

http://img88.imageshack.us/img88/2271/106qy7.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/1357/106yv3.jpg

Cena 225 000 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevypadá zle záleží jaká je výbava, motor (nějak jsem nepostřehnul že by střecha byla panoramatická) :D ujeté kilometry poznáš stačí se kouknout na volant a pod kapotu jak vypadá motor ikdyž se s tím nedá počítat na 100%

jinak stejná barva jakou mám já - nejhezčí barva :D

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to jo z fotky to nejde moc vidět :D no každopádně bych se podíval na motor a viděl bych víc :D než to koupit zřejmě to je nějaký dovoz ? a jaká je přesně vábava koli bagů, ESP?

EDIT: Jinak když jsou nalakovaný lišty narazníku a dvěří vetšinou byl i vršel zrcátka! Tady to není takže první důvod k větší rozborce :nevim

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

nevypadá zle záleží jaká je výbava, motor (nějak jsem nepostřehnul že by střecha byla panoramatická) :D ujeté kilometry poznáš stačí se kouknout na volant a pod kapotu jak vypadá motor ikdyž se s tím nedá počítat na 100%

jinak stejná barva jakou mám já - nejhezčí barva :D

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

to mi povedz ako sa da zistit podla motora a volantu ci ma auto nabehane 25 tkm alebo 50tkm.pouc ma.rad by som to vedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: KoNG

nevypadá zle záleží jaká je výbava, motor (nějak jsem nepostřehnul že by střecha byla panoramatická) :D ujeté kilometry poznáš stačí se kouknout na volant a pod kapotu jak vypadá motor ikdyž se s tím nedá počítat na 100%

jinak stejná barva jakou mám já - nejhezčí barva :D

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

to mi povedz ako sa da zistit podla motora a volantu ci ma auto nabehane 25 tkm alebo 50tkm.pouc ma.rad by som to vedel

no on tam len zabudol dat ciarku za slovom poznas.motor myslel či je zachovalí alebo rozdrbaný a tak a volant ako je zdevastovana pristrojovka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: KoNG

nevypadá zle záleží jaká je výbava, motor (nějak jsem nepostřehnul že by střecha byla panoramatická) :D ujeté kilometry poznáš stačí se kouknout na volant a pod kapotu jak vypadá motor ikdyž se s tím nedá počítat na 100%

jinak stejná barva jakou mám já - nejhezčí barva :D

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

to mi povedz ako sa da zistit podla motora a volantu ci ma auto nabehane 25 tkm alebo 50tkm.pouc ma.rad by som to vedel

no on tam len zabudol dat ciarku za slovom poznas.motor myslel či je zachovalí alebo rozdrbaný a tak a volant ako je zdevastovana pristrojovka

Přesně tak jsem to měl na mysli ;)

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HOFA

Kong

tomuhle moc nerozumím,o co jde ? díky

EDIT: Jinak když jsou nalakovaný lišty narazníku a dvěří vetšinou byl i vršel zrcátka! Tady to není takže první důvod k větší rozborce

N asi tak když jso una voze nalakované lišty tak se lakuje i vechní díl bočních zrcátek, tak jak to je na fotce bazaru to vidím prve.

PS: Když jsme ot teď detailně studoval vidím že zrcátka jsou na černo komplet jinou barvou (lesklou) tak pak to někdo tunil :D

[upravil dne 1.3.2008 KoNG]

post-0-14109599264721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HOFA

Kong

aha tak už chápu,ale to není nijak podstatné si myslí,.

O zrcátka tu ale vůbec nejde. :) Jde o to, co dalšího ten dotyčný ještě tunil.

Jinak, jde o 1.6 8V, nebo 16V? To je dost rozdíl. :)

[upravil dne 1/3/08 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...