Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP


zupo22

Recommended Posts

zdarec-tak jsem dneska vlezl pod pažouta skrze množství aditiv v nádržce a ještě tam mám necelou půlku takže v poho.bylo to přesně tam jak psal dizzi a stačilo posvítit baterkou na nádržku.:potlesk:potlesk:potlesk:super.Proto vám přeju alespon stejné množství páč cena se mi jeví takřka ohavná(3800 za 4.5l):bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

v Peugeotu ve Vysokem Myte ,kupovano 6/2007, 3l baleni za 2360Kč,je to na 120tiskm. Jestli zdrazili ,tak se omlouvam za dezinformaci. Nekupuj po litrech,je to drazsi.

Drašší to je,ale člověk nikdy nevý jak dlouho to auto bude mít tak raději stačí po 1l dolejvat.Bestak se tam celý ty 3l do mé 307nevejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: p406b

v Peugeotu ve Vysokem Myte ,kupovano 6/2007, 3l baleni za 2360Kč,je to na 120tiskm. Jestli zdrazili ,tak se omlouvam za dezinformaci. Nekupuj po litrech,je to drazsi.

Drašší to je,ale člověk nikdy nevý jak dlouho to auto bude mít tak raději stačí po 1l dolejvat.Bestak se tam celý ty 3l do mé 307nevejdou.

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...