Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

FAP


zupo22

Recommended Posts

Tady máš něco -http://www.brnocar.cz/technika/fap.htm

-http://www.autorevue.cz/default.aspx?article=3490

Nemusíš se ho vůbec bát,pokud budeš doplňovat aditiva tak by ti měl vydržet dlouho.Také záleží jaké tratě převážně jezdíš.Krátké mu moc nevoní,jelikož se ty saze nemaj možnost vypálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aditivum som doplnil a auto ide tak ako predtym len potrebujem vymazat tu hlasku.Po doliati aditiva znova prebehla regeneracia tak ako predtym.....Skusim len dat vymazat hlasku a uvidim co sa bude diat.zatial Fap menit nebudem...Strasne by ma zaujimalo kolko km realne FAP vydrzi kedze mam uz najazdene 108000km.Ja si myslim,ze Fap moze vydrzat aj 150 000km ked je pravidelne vyvolavana regeneracia.Oni to kazu menit radsej skor,ale to je logicke to,aby predisli komplikaciam a skor predali diel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dizzi

aditivum som doplnil a auto ide tak ako predtym len potrebujem vymazat tu hlasku.Po doliati aditiva znova prebehla regeneracia tak ako predtym.....Skusim len dat vymazat hlasku a uvidim co sa bude diat.zatial Fap menit nebudem...Strasne by ma zaujimalo kolko km realne FAP vydrzi kedze mam uz najazdene 108000km.Ja si myslim,ze Fap moze vydrzat aj 150 000km ked je pravidelne vyvolavana regeneracia.Oni to kazu menit radsej skor,ale to je logicke to,aby predisli komplikaciam a skor predali diel.....

Hele taky záleží jakou generaci FAPu máš pokud 1 tak ti podle mího tolik nevidrží jako kdybys měl 2.Já mám 2 a najeto 135tis. a ve 130tis. jsem dolil aditivum aniž by mi to hlásilo dolití a zatim počítač mlčí,že by byl ucpanej.Tak uvidíme kolik najedu než se ozve potvůrka.Ale pokud se bude pravidelně spouštět regenerace tak by měl vydržet ještě dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zupo22

a od kterýho roku výroby se dávala druhá generace fapu?já mám 06 2003 a neví na čem j:myslimsem asi si taky počkám na hlášku pc a zatím to nebudu řešit.

Od jakýho roku to ti nepovim ale mam dojem že se FAP 1 generace dával do 2.0HDi 79kw a 2 gen. do 1.6HDi a 2.0HDi 100kw.A na tu hlášku bych z doplněním aditiva nečekal,poněvač až by se ti ozval tak budeš mín pravděpodobně 0 hladinu aditiv a v horšim případě i zanesenej FAP=V lepšim případě jít na diagnostiku na výmaz,v horšim případě na výměnu FAPu.Takže si hlídat stav aditiv aby se ti prováděla regenerace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduche. Auto das na rovinu, lahnes si k lavym zadnym dveram, kuknes pod auto a pod hlinikovym plechom sa ukryva biela, ciastocne priesvitna nadrzka. Ak je moc zaprasena, treba ju utriet a ked do nej trosku drcnes ta sa hladina pohne. Prip. si mozes posvietit. Cena aditiva je zavisla od ....,podla WIN ti v Peugeot-servise povedia aku potrebujes, ci za 500 alebo 1600sk ,ako to bolo v mojom pripade a kupis ju v Peugeot-nahradne diely. A mozno aj inde, neskumal som.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...