Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot a česka hudba


ERIKA

Recommended Posts

cikáni zasraný! Nic jinýho neumí, než vykrádat auta a mlátit tři jednoho! A ještě se k tomu veřejně přiznávají a najde se spousta dementů, kteří je za to ještě obdivují! Je mi z nich na blití!

Poznámka: jsem fanda RnB stylu a černosši mi nevadí. Mezi černochy je spousta inteligentních lidí (právníků, doktorů, politiků a pod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Ja bych to tak cerne nevidel:mad:

to ja teda jo, vlastni zkusenost, nic proti ale posledni dobou je to cim dal tim veci problem, kterej se nejak zapomina resit, protoze s tim nechce mit nikdo nic spolecnyho to ze v Praze - Myškovicích postavili rodinný domky za cenu cca 12milionu jeden a zadara je vyfasovaly cikansky rodiny je co ??? normální člověk k tomu přijde jak :grr:bojim:o:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ERIKA

Původně zaslal: Honza z Nera

. . . sem myslel, že jde hlavně o toho pažouta :myslim . . . .

aj ja

a ono se to ubírá úplně jinam. Erika nám chtěla ukázat,že na muziku je dobrý peugeot a Vy hned o našich sociálně slabých spoluobčanech:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gibsy.cz je skupina a je z česka, v tom videu nejde o auto ani o tu bitku, ale o to co v tom autě pustí \"nové album\"

já sice hip hop poslouchám, ale Gipsyho nee, jelikož na tom albu jsou jen dvě takové pisníčky a zbytek je už úplně něco jiného, ale neva hlavně že vystupuje jako hiphoper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2adraj: hov.o sociálně splabších! Jsou to líný lemry! Pořád mají jen plnou hubu diskriminace, jenže jak s nimi máme jednat jako sobě rovnými, když jeidiný jejich zájem je, kde co ukrást, domontovat, rozbít nebo zničit. Nechce se jim makat a pro sociální dávky si přijede rodinka v taxíku. Dostanou bydlení, kde si vytrhají parkety a okana, a v bytě si udělají táborák. Pak řvou, že jim padá barák na hlavu, tak dostanou nové bydlení. Dokážete si představit, že by si někdo z vás úmyslně zničil byt a obecní úřad nebo město by vám dalo byt nový? Ani náhodou, vysr.ali by se na vás ašli byste bydlet pod most. Je to jen naše pokrytectví, všichi to vědí, ale nikdo to neřeší. Jen se jimvždy dá co chtějí, aby zavčeli hubu! Zlatej Čunek!

Nejvíc mě pobavila tzv. integrace do společnosti. To znamená, že mezi nás město nastěhuje do baráků cikánské rodiny, aby se prý lépe adaptovali a integrovali do společnosti. Jediný důvod to má, že když bude na patře 5 cikánských rodin, tak ten barák za chvilku spadne. Kdyžto když mezi normální r rodiny dají jednu cikánskou, tak to po nich budou udržovat. Hlavně společné prostory. Když pčijde ožralej cikán z hospody a posere se a poblije se na chodbě, tak když to další cikáni budou jen překračovat. Když tam budou bydlet s nimi normální rodiny, tak vždy někdo půjde a uklidí to po nich! Běžná praxe. Mě osobně je jedno, jestli je člověk bílý, žlutý, černý nebo třeba zelený. Mě ser.u lidi, co se chovají jako lemry a parazitují na sociálním systému společnosti!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

2adraj: hov.o sociálně splabších! Jsou to líný lemry! Pořád mají jen plnou hubu diskriminace, jenže jak s nimi máme jednat jako sobě rovnými, když jeidiný jejich zájem je, kde co ukrást, domontovat, rozbít nebo zničit. Nechce se jim makat a pro sociální dávky si přijede rodinka v taxíku. Dostanou bydlení, kde si vytrhají parkety a okana, a v bytě si udělají táborák. Pak řvou, že jim padá barák na hlavu, tak dostanou nové bydlení. Dokážete si představit, že by si někdo z vás úmyslně zničil byt a obecní úřad nebo město by vám dalo byt nový? Ani náhodou, vysr.ali by se na vás ašli byste bydlet pod most. Je to jen naše pokrytectví, všichi to vědí, ale nikdo to neřeší. Jen se jimvždy dá co chtějí, aby zavčeli hubu! Zlatej Čunek!

Nejvíc mě pobavila tzv. integrace do společnosti. To znamená, že mezi nás město nastěhuje do baráků cikánské rodiny, aby se prý lépe adaptovali a integrovali do společnosti. Jediný důvod to má, že když bude na patře 5 cikánských rodin, tak ten barák za chvilku spadne. Kdyžto když mezi normální r rodiny dají jednu cikánskou, tak to po nich budou udržovat. Hlavně společné prostory. Když pčijde ožralej cikán z hospody a posere se a poblije se na chodbě, tak když to další cikáni budou jen překračovat. Když tam budou bydlet s nimi normální rodiny, tak vždy někdo půjde a uklidí to po nich! Běžná praxe. Mě osobně je jedno, jestli je člověk bílý, žlutý, černý nebo třeba zelený. Mě ser.u lidi, co se chovají jako lemry a parazitují na sociálním systému společnosti!!!

Souhlasím. :potlesk

Je to přesně tak. Existují sice výjimky, ale je jich fakt málo a běžně to vypadá tak, jak popsal Destiny.

Proto jsem rád že bydlím na vesnici a nic z toho tu nemáme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...