Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Historie vozu podle VIN


kobr

Recommended Posts

Původně zaslal: kobr

Tak jsem byl dnes v Peugeot Auto Tichý Ostrava-Vítkovice zjišťovat původ jetého vozu(nyní mého) a byl jsem překvapen, že historii auta můžu vědět jen se souhlasem bývalého majitele. Není to ujeté?

prijde na to kde se ptas, ja jsem se zeptal takrikajic primo maminky, vubec jsem to pres nejakeho mistniho dealera neresil ....odpoved dostal druhy den :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: kobr

Maminka znamená asi oficiální zastoupení Peugeot v ČR, pokud se nepletu. V tom už jsem tam psal. Nyní čekám na odpověď. Asi jsem neměl chodit do měnírny dílů.

to se nepletes velice spravne :roker:)

Díky za dobré rady :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: kobr

Maminka znamená asi oficiální zastoupení Peugeot v ČR, pokud se nepletu. V tom už jsem tam psal. Nyní čekám na odpověď. Asi jsem neměl chodit do měnírny dílů.

to se nepletes velice spravne :roker:)

Díky za dobré rady :potlesk:potlesk:potlesk

... aby to nebylo predcasne!, pockej s tim potleskem az Ti odpovi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nevěřím, že z peugeotu Ti někdo řekne o historií vozu. Jsou z toho většinou nasraný lidi a problemy. Předpokládám dovoz.

Vůz z FR, D, NL atd má po 3 až 7 letech provozu určitě ( :D ) něco mezi 80-130 t . km.

Zatím rekord co jsem viděl 406 HDi údaj na tacho 132 000 km , realita 1 074 000 km. Motor v pohodě, podvozek v háji, volant a podály tomu odpovídaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Moc tomu nevěřím, že z peugeotu Ti někdo řekne o historií vozu. Jsou z toho většinou nasraný lidi a problemy. Předpokládám dovoz.

Vůz z FR, D, NL atd má po 3 až 7 letech provozu určitě ( :D ) něco mezi 80-130 t . km.

Zatím rekord co jsem viděl 406 HDi údaj na tacho 132 000 km , realita 1 074 000 km. Motor v pohodě, podvozek v háji, volant a podály tomu odpovídaly.

ehm, ... kazdy ojety automobil nemusi byt nutne taxik ! :D:D

... a stav kilometru muze byt dle meho nazoru realny , piskota pouzivam kazdy den, rocne najezdim cca 20 000km *7=140 000km, coz je ve srovnani s ridicem z povolani nebo se salesem nesrovnatelne:cool: , ale zase, ne kazdy ojety automobil je nutne nejaka firemni stocena olitanina :roker:)

[upravil dne 3.3.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v Peugeot ČR mi odpověděli, že mi pošlou specifikaci a bla bla bla, na to jim prdím, jinak by to mělo být kupované právě Auto Tichý, aspoň podle TP, kilometry snad odpovídají, jinak to jede něco přes 200 km/h , motor zase není tak špatný, olej moc nežere. Po 10k km jsem nemusel dolívat olej a ještě nebyla ryska min, byla mezi ryskama v půlce. Ale už nemá to zrychlení, asi jsem si zvykl, ale spolujezdce při akceleraci pěkně zatlačí do sedačky. SNAD VYDRŽÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma kilometrama je to v čechách stejný všude,až na malé procento podstivců.Když se člověk podivá na stránky ven tak má 85% nafťáků z roku 00 min 250tis a to je začátek.Prostě musí člověk trefit kus a pak může mít i víc nalítáno a vydrží.To moje je 8let starý a na tacho bylo 168t.Tak snad bude sloužit dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak si pozeram vybavu podla vin a citam ze je bez multiplexu to sa robili v 2004 bez toho auta?

to ma zacina hnevat ci je to naozaj 2004

este jedna otazka, tu je vypis a mne majitel povedal ze je to uplne uplne full vybava, je nieco co tam chyba? ako sa da napr spoznat jbl audio?

[upravil dne 3.5.2008 feshi]

post-0-14109600409481_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

tak si pozeram vybavu podla vin a citam ze je bez multiplexu to sa robili v 2004 bez toho auta?

to ma zacina hnevat ci je to naozaj 2004

este jedna otazka, tu je vypis a mne majitel povedal ze je to uplne uplne full vybava, je nieco co tam chyba? ako sa da napr spoznat jbl audio?

[upravil dne 3.5.2008 feshi]

Rok a měsíc výroby zjistíš přesně podle popisu v tomto vlákně:

Podle mě se multiplex dával od modelového ruku 2002 (ploché páčky pod volantem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje auti. som druhy majitel r.v 2003,118000 km- kupovane na SK. je to auto cez znameho, ktory robi v peugeote-kupovane a servisovane u nich. Tie km mozu byt niekedy zavadzajuce. Rodicia maju 4r Ibizu, jazdi denne a ma 69000 km. Vzdy pozeram na celkovy stav, ak je o auto starane tak tych 100000 hore dole je jedno.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...