Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s páčkou blinkru 406 new model


Hirrogen

Recommended Posts

Ahoj mam dotaz dost mi zlobí páčka blinkru u 406ky, když dám pravej tak mi při vracení volantu tak z 85 procent spadne hned do levýho, jelikož u té páčky není skoro žádná aretace.

CHci se proto zeptat jestli s tim někdo měl taky problém a jak ho řešil...zatim jsem to nerozdělával, ale v peugeotu mě mi řekli, že ta páčka jde vyměnit u starého modelu a nového je prý nutno koupit celej ten blok za volantem a cena 8-10tis, takže to snad radši nebudu blikat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. tak tento problem ma stal 10000 Sk v autorizovanom servise. Nedalo mi a stary diel som doma rozobral a chytal sa za hlavu. Aj packy new modelu sa daju rozobrat, len je to piplacka. Staci potom vymenit maly plastovy kolik na pokazenej strane packy. Z vlastnej skusenosti radim neinvestuj zbytocne a ked sa necitis na opravu tak to daj nejakemu maniakovi. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 307-ku stojí páčky 13 000 a s ESP 18 000 :( Rozebrat to jde. Jen kdybys měl ESP, tak musíš na diagnostiku zkalibrovat volant. Ale to asi nemáš... :D:D:D Mně blinkry fungujou dobře, jen mi jednou odešlo zapínání dálkových světel a dvakrát přepínání palubního počítače... :( Jinak starší se dají sehnat kolem 2 000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...