Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning Žabáka 206cc - FINAL LOOK


Bloodeye

Recommended Posts

Líbí se mi to o kousek víc než předchozí podnárazník, ale určitě si nemyslím, že by to bylo to nejlepší co se dá s předkem na 206cc udělat.

Anyway: už bys mohl konečně nějak pořádně zadělat tu díru po znaku v kapotě a při tý příležitosti srovnat i tu minimálně jednu nepěknou prohlubeň, co se na kapotě nachází ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Líbí se mi to o kousek víc než předchozí podnárazník, ale určitě si nemyslím, že by to bylo to nejlepší co se dá s předkem na 206cc udělat.

Anyway: už bys mohl konečně nějak pořádně zadělat tu díru po znaku v kapotě a při tý příležitosti srovnat i tu minimálně jednu nepěknou prohlubeň, co se na kapotě nachází ;)

Dik Mirasi,no klampiarstvo mi zatial moc nejde:D

Kapota bude nova,komplet zavarena a zamracena,to je vsak este daleka buducnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pěkná práce, moc se mi to líbí...:-) Mě někdo v pátek před diskotékou trošku vytunil nohou pravej přední blatník, tak přemýšlím, jestli tam nehodit nějakej třeba z výdechem za kolama, nebo tak něco... Páš ten origo je stejně komlet na lak, navíc mi při tý příležitosti podřeli i pravý dveře a zadní nárazník... Hold závist je svině...:-( Takže pokud někdo z Vás jede na Pringl, tak na mě prosím nekoukejte jak na vola, že mám Coupe celý dobitý...:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gasaxx

Pěkná práce, moc se mi to líbí...:-) Mě někdo v pátek před diskotékou trošku vytunil nohou pravej přední blatník, tak přemýšlím, jestli tam nehodit nějakej třeba z výdechem za kolama, nebo tak něco... Páš ten origo je stejně komlet na lak, navíc mi při tý příležitosti podřeli i pravý dveře a zadní nárazník... Hold závist je svině...:-( Takže pokud někdo z Vás jede na Pringl, tak na mě prosím nekoukejte jak na vola, že mám Coupe celý dobitý...:(:(:(

Pěkný zm*di! Utrhat ruce a pověsit za koule do průvanu....na auto se nesahá!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: gasaxx

Pěkná práce, moc se mi to líbí...:-) Mě někdo v pátek před diskotékou trošku vytunil nohou pravej přední blatník, tak přemýšlím, jestli tam nehodit nějakej třeba z výdechem za kolama, nebo tak něco... Páš ten origo je stejně komlet na lak, navíc mi při tý příležitosti podřeli i pravý dveře a zadní nárazník... Hold závist je svině...:-( Takže pokud někdo z Vás jede na Pringl, tak na mě prosím nekoukejte jak na vola, že mám Coupe celý dobitý...:(:(:(

Pěkný zm*di! Utrhat ruce a pověsit za koule do průvanu....na auto se nesahá!

Přesně tak... Jenže to by jsi tu musel ty lidi znát... Málokterej kluk v mým věku tady má takovýhle auto, takže je to čistě o závisti... Ale příští pátek to tam postavím znovu a před diskotékou se budou motat kamoši a jak se někdo u toho auta ukáže, tak bude rád, když ho odveze sanitka... Protože tohle si fakt líbit nenechám... Ti kámoši tam budou proto, že kdybych tam stál já, tak si těžko někdo něco dovolí, když mě u toho, nebo v okolí uvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Choze406

Tak v kombinaci s tema AA se mi to libi, jenom ten strobo mi pripomina pojizdny diskoteky ktery fakt nemusim :blicismajlik

[upravil dne 19.12.2008 Choze406]

S tymi strobo samozrejme bezne nejazdim :D Je to len na zrazy+ked mi niekto zavadzia,alebo mam dolezitu poradu,tak zabliknem :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Tak to máme Pgt, VW, Audi, BMW. Ještě si hoď hvězdu na kapotu :papa

BMW nikde na aute nevidim :ticho Ale porozmyslam o tej hviezde,bude stacit samolepka?:D

No ale teraz vazne,neviem ako ty,ale ja tam vidim len cerpanie napadu z Golfu GTI,ale to firma RDX,odkial naraznik mam,ma take vsetky narazniky,samozrejme je to vec vkusu:

rdxracedesignaudia301pg6.jpg

rdxracedesignseatleon04yn6.jpg

To ze mam S6 led neznamena ziadnu kopiu,ci myslis,ze LED pasiky za 100KČ su ako daylights krajsie a pouzitelnejsie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samolepka netřeba. Stačí rtěnka.

Promíň, ale v sekci \"tuning\" se vyjádřím k různým věcem ale todle je podle mě hrůza.

Tydle moje řádky můžeš brát jako výkřiky do tmy, to si uvědomuju aji já, ale až ti to někdo řekne do ksichtu, tak se s ním hádej.

Jen se na to připrav, že tohle nebude zrovna sklízet aplaus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm v té první části se mě tvůj žabák líbíl více, já jsem spíš zastánce toho, aby auto a doplňky k němu byly sladěny k té dané značce vozu, ne aby mi auto připomínalo audi atd., je ale zajímavé, že tyto rysy koncernu VW vidím na více tuningových aut jiných značek - proč?

Na druhou stranu se mi líbí čisté zpracování :super :super:super

Ber to jako můj názor, důležité je, že se to líbí tobě.

[upravil dne 21/12/08 KUBBACHER]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...