Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning Žabáka 206cc - FINAL LOOK


Bloodeye

Recommended Posts

S podvozkom nebudem robit nic,pretoze to auto pouzivam celorocne a aj v meste-parkrat som ho uz na obrubnikoch nastiepil. Osobne nevidim ziadnu vyhodu v nizsich podvozkoch. Komplet spoilermi sa mi auto trochu znizilo.

Kolesa zachvilu prezuvam a uvediem ich na sutazi na Autosalone :cool:

[upravil dne 24.3.2010 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

inak ja by som to auto tiež znižil...pretože ked tam daš 17\" kola tak to zase o niečo narastie do vyšky tak by to dole mohlo isť...ale zase ked si z blavy a použivaš ho denne tak by som to nehal tak vysoko ako by to len šlo, ale zase na vystavach za to možno budeš mať minus body bo to naozaj nebude ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Chlopi,ja nechcu znizovat-auto pouzivam vsade-aj v lese :D

Neraz som naraznikom zachytil obrubnik,retarder,kopec... Vzdy mam malu dusicku ked prechadzam takymito nerovnostami.

Dalsia vec,ze parkujem aj na obrubnikoch-aj ked s tymito chromami si to asi budem musiet odpustit-kvoli skrabancom... Uvidime no... Zatial ziadne znizovanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

Původně zaslal: Rejty

ci ve ja mam napravnici 8 cm nad zemi a skrtam origo prahama jen kdyz zajizdim do dvora...ach ty laminaty:-D:D:D

já 6 a včera sem nevyjel v neštěmicích z myčky :-D

hehe si vul:-D ja jezdim do decina..tam je rovina:-D:D

stejne by to chtelo dat aspon pruziny a podstatne mi vysvetli to jedno kolo o jeden centimetr kolo ven

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked uz si isiel do novych diskov. mal si tam dat poriadne falcaky a ist s tym dole...tie prahy su uplne mimo, miestami mi to pripomina tuzing.... myslim ze 206 cc je najkrajsie v serii na peknych diskoch, ziadne kridla, prahy ,a podobne hovadiny na toto auto netreba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...