Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning Žabáka 206cc - FINAL LOOK


Bloodeye

Recommended Posts

milý pejsek a žabka taky:) slušela by ji i bílá..ale to už by hold nebyla ta \"žabka\":) ty modré parkovačky jsem měla taky.. jenže mě je při jedné silniční kontrole \"kluci\" rozmluvili..škoda no:roll k bílému autku slušely,ale k té zelené mě to nějak nesedí..to né,že bych Ti je záviděla:) Jinak to máš hezký:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo,dialnicny tuning bola bohuzial moja vina,aj ked skor nestastna nahoda... Sofer predo mnou prudko zabrzdil,lebo sa zlakol auta vychadzajuceho z pumpy:myslim

Tu kapotu som si tiez vsimol,ale bude to tym,ze je nova+nova maska+nove svetla,neviem co s tym...

Parkovacky su biele diody,ale v tom chromovom svietia do modra,snad za to pokuty nebudu:nevim

Podnaraznik je od RGM,autodoplnky

[upravil dne 2.3.2008 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

jj.. tie originalne disky sa mne osobne tiez pacia viac - ale to je asi vec vkusu :)

Inak to chce uz len drobnosti... tie prahy vyzeraju celkom fajn... dorobit tu kapotu a ten spatny tahokov dat aspon na cierno :aut

Inak rad dam aj sprint - ked uz mame rovnaky motor :D zrejme vsak budes mat navrch :papa

[upravil dne 29/2/08 ALFWORKS]

No ked si vsimnes,na aute sa strieda zelena a chromova,ta cierna mi tam vobec nesedi a staru mriezku som nemenil aby som ju dal znova na cierno:bojim

Zabak ma 136 koni a co tvoj?:super

Planujem ete vyfuk a filter,sanie,snad to par konickov ete prida

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Původně zaslal: ALFWORKS

jj.. tie originalne disky sa mne osobne tiez pacia viac - ale to je asi vec vkusu :)

Inak to chce uz len drobnosti... tie prahy vyzeraju celkom fajn... dorobit tu kapotu a ten spatny tahokov dat aspon na cierno :aut

Inak rad dam aj sprint - ked uz mame rovnaky motor :D zrejme vsak budes mat navrch :papa

[upravil dne 29/2/08 ALFWORKS]

No ked si vsimnes,na aute sa strieda zelena a chromova,ta cierna mi tam vobec nesedi a staru mriezku som nemenil aby som ju dal znova na cierno:bojim

Zabak ma 136 koni a co tvoj?:super

Planujem ete vyfuk a filter,sanie,snad to par konickov ete prida

:roker

Ono chrom a hlinik ma podstatne inu farbu :) .. ale ked sa ti to tak paci, tak OK :aut

JJ.. ja mam tiez 136 koni.. motor tiez seria... ale podpokladam, ze tvoje ma nizsiu hmotnost a aj nizsi celny profil - cize mensi odpor vzduchu.... cize by si mal naviac :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdar,

Pozeram ze byvas v Blave, takze predsalen som to videl teba odbocovat pri kukurici.

Musim uznat ze je to auto tazko prehliadnut v premavke.

A je to docela decentne, paci sa mi, hlavne farba, kolesa a kridlo.

Hehe,no to hej,mna tazko priehladnut:roker

Hlavne,ked urobim neaku kokocinu na ceste:D

No sranda,ze farbu som nechcel zelenu,ale teraz som uplne mimo z nej :aut

Tak vdaka za chvalu aj kritiku vsetkym,onedlho fotecky s prahmi Carzone :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Taaakže žabákovi som dal lišty do laku

23239595pm7.jpg

Menšie úpravy spredu-mriezka v nasavani a \'\'zagitoval\'\' som diery po ostrekovačoch

87598697ve0.jpg

Cabrio edition:roker

84484106av8.jpg

Žabák dostal k 60.000.kilometru aj novy vyfuck :cool:

56028712gt7.jpg

16277642am8.jpg

Taaaak to by bolo... Teraz bude chvilu pauza,v lete pokracujem s prahmi Carzone a zadnym naraznikom :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...