Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning Žabáka 206cc - FINAL LOOK


Bloodeye

Recommended Posts

Já mám vše od Meyle HD.. tyčky řízení+ čepy, ramena s kulovým čepem také... záruka 4 roky a cena velmi příznivá.. věř že po zahřátí moje GTI nejezdí slušně a po roce to zatim vše drží bez vůlí, takže spokojenost, tady na foru prodavají dva lidi tuto značku, badisak by ti možna mohl pomoci.

Jak se mně to tvoje auto nelíbilo, tak to vypadá tedkon lépe :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takze zo seriovych 136 koni som to vytiahol na 182.

 

19938352c884629d1479d3f30b883ab86820fc17

 

Prevedene upravy:

- individualne vyskladane hlinikove naporove sanie s filtrom Green twister

- komplet vyfuk na mieru so sportovym katalyzatorom, termopaska

- ostre vacky

- chip (na brzde ;) )

 

Takze aj s benzinom sa da carovat, no za kvalitu sa plati... Ak to myslite s tuningom vazne, zabudnite na garaz tuning a garaz chip...ale najdite si seriozne firmy

Upraveno uživatelem Bloodeye
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto od KENTa:

 

http://kentcams.com/product-details/306/Camshaft/Camshaft/PT60-Sports-Injection-Suitable-for--EW10JE--engine/

 

Applications Sports Injection Power Band 2000-6500 Cam Lift(mm) 9.34mm Inlet/ 8.66mm Exhaust Valve Lift(mm) 9.34mm Inlet/ 8.66mm Exhaust Duration 258 Deg Inlet / 262 Deg Exhaust Timing 19/59 61/21 Full Lift Inlet 110 Deg ATDC/Exh 110 Deg BTDC VC (mm) 0.00mm Inlet/Exhaust LTDC 0.94mm Inlet/ 0.79mm Exhaust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

ZABA_2015.jpg

 

Ahoj tuneri, toto je finalna verzia žabáka 206cc. Je to uz dlhych 8 rokov, co som zacal s 1.upravami. Bolo s tym vela namahy, nejake buracky (vaznejsie i light), no vasen k autu nevyprchali od roku 2007...

 

Priznavam, ze niektore upravy boli tuzingove, no samozrejme vekom sa meni aj styl uprav. S tymto stavom som uz spokojny (konecne :D ).

 

Motoricky som sa vysplhal az na 182 koni (tymto pozdravujem vsetkym rypalov a mudrlantov, ktori sa mi tu vysmievali, ze takuto hodnotu nikdy nedosiahnem).

 

Neskor pridam aj dalsie fotky (interier + motor)

 

Tuningu zdar !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverka: :D :D

 

Bloodeye : jako celek už je to o hoodně hezčí jak kdysi... a souhlas s tebou některý ty ,,úpravy" co jsi na tom měl byli fakt hoodně na škodu. Ale jak jsi už psal člověk dospívá a zjistí to časem každý. Hlavně, že se to líbí tobě to je hlavní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...