Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sebetov


Pit

Recommended Posts

Ahojky všem vloni jsem bohužel do šebetova nemohl dorazit a jak tak koukám letos tu o něm zatím není nikde ani zmínka.Myslel jsem že už je to klasika klubu.Skoda kdyby jeden z nej srazů upadl v zapomění.Tak co?Bude, nebude?A popřípadě v jakém termínu, určitě nejsem sám koho to bude zajímat.Díky moc za reakce Pit :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pakliže jak jsem se dočetl květnový sraz proběhne první květnový víkend asi s přítulkyní a snoubenkou v jedné osobě dorazíme, do šebetova i kdybych si měl vzít dovolenou a do vranova jsem se něco najezdil znám to tam jako svoje boty ten bych taky nerad propásl:) Snad výjdou všechny tři.už ted se moc těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Dobře, počítá se s květnovým srazem, Śebetovem a záříjovým srazem poblíž Vranova nad Dyjí

Šebetov je sice klubová klasika, ale mám strach, že brzo nadejde doba, kdy se tam už nevejdeme

[upravil dne 28/2/2008 Medvěd]

já myslím že sme se loni tak nějak vešly nevešly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pite, neboj se, letos se Šebetov konat opět bude. Již klasicky druhý víkend v červenci. A pevně doufám, že bude i příští rok. Je to taková klubová stálice a hlavně NEZASTÁVÁM názor, že toho nemá moc co nabídnout v místním okolí... :bojim:bojim:myslim

A pokud není pro některé členy zajímavý, nemyslím že je někdo nutí aby jezdili...:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ch.i.n.ch.i.l.o. - tak se hned nečerti. Šebetov má jeden zásadní problém, který jsem už pojmenoval - a to je prostor (při počtu účastníků kolem 100 hlav je tam už poněkud těsno a přiznejme si, že toto množství lidí se v místním občerstvení také uspokojuje poměrně obtížně).

Protože se ale Šebetov koná uprostřed července, popravdě neznám jiný camp, kde by byli ochotni přerušit sezonu kvůli weekendovému pežotímu srazu (campy se většinou snaží prodat týdenní pobyty se střídáním v sobotu, tzn. že by kvůli nám museli zrušit dva turnusy, čemuž opravdu nevěřím)

[upravil dne 29/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo, já se nečertím ;) ale dokáže mě nadzvednout za židle pokud někdo z Prahy vykládá o tom, kolik toho je či není k vidění v okolí Šebetova.:grr Plně s Tebou souhlasím, že problém s místem se může vyskytnout.:( Ale jak sám píšeš(vážím si tvých názorů, neorganizuješ první sraz) opravdu je problém, aby někdo kvůli nám uvolnil celý kemp na pátek, sobotu a neděli. Šebetov se osvěčil a troufám si říct, že (ze známích důvodů-spaní ve stanu) neseženeš levnejší lokalitu, navíc s dispozicí bazénu. Jak všichni víme Šebetov bývá co se týče nákladů nejlevnější.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chinchilo necerti se, a zkus radeji nam nekterym nadhodit nejake tipy co je tam jeste zajimaveho k videni, treba je to tim ze jsou tam veci o kterych nevime ;)

Stejne se na tento tip srazu jezdi spis kvuli lidem, aspon co se pravidelnych navstevniku srazu tyka, takze se nebojim ze by se nenaslo dostatek zajemcu i v pristich letech.

Spis slo o to, ze az donedavna se srazy odehravaly vicemene ve dvou trech lokalitach pravidelne kazdy rok, a to zavani stereotypem... Ale i z Medvedem zminovanych duvodu necekam, ze by nekdo na termin konani Sebetova poslal prihlasku s konkurencim srazem, takze pokud budete i nadale mit naladu organizovat, urcite lidi radi prijedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ch.i.n.ch.i.l.a

Méďo, já se nečertím ;) ale dokáže mě nadzvednout za židle pokud někdo z Prahy vykládá o tom, kolik toho je či není k vidění v okolí Šebetova.:grr Plně s Tebou souhlasím, že problém s místem se může vyskytnout.:( Ale jak sám píšeš(vážím si tvých názorů, neorganizuješ první sraz) opravdu je problém, aby někdo kvůli nám uvolnil celý kemp na pátek, sobotu a neděli. Šebetov se osvěčil a troufám si říct, že (ze známích důvodů-spaní ve stanu) neseženeš levnejší lokalitu, navíc s dispozicí bazénu. Jak všichni víme Šebetov bývá co se týče nákladů nejlevnější.:roker

Lokalita je samozřejmě pěkná!! O tom žádná, problémem je zmiňované místo a u mě je opravdu problémem v mém předchozím příspěvku zmiňovaný STEREOTIP, který já opravdu nemusím. Když bych tam měl jezdit každý rok, tak mi opravdu nemá co nabídnout, protože většinou po sraze se ještě někde stavuju na místních zajímavých místech a myslim, že v okolí Šebe už toho opravdu moc není ... Není to rozhodně myšleno nic ve zlém, tak prosím hlavně nepiš věty typu \"NĚKDO Z PRAHY\" a podobný, jo. Neni to o tom, že jsem z Prahy, je to o tom, že je poněkud kontraproduktivní jezdit stále na stejné místo. Mně třeba nebaví jet na sraz \"jenom poklábosit s kamarády a známými\" \"večer se napít\" \"zajet oriťas a domu\" ... baví mě poznávat i nová místa ...

Jinak to není nic špatného proti MÍSTU ani ORGANIZÁTORŮM:roker

Když bude po pátý Kostelec, Ochoz, Křivoklát, Hojsova Stráž, Svahová a jiné, taky mně to časem omrzí.

Prostě jenom nemám rád stereotyp a rád poznávám nové, na tom neni nic špatnýho, sorry ...

[upravil dne 29/2/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...