Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio na MP3 + repro do predu na P205 tak 8KKc-10K Kc poradte pl


Emiš

Recommended Posts

Guest Ludweek

taky koukam po mp3 do auta...hlavne bych se nechtel pripravit o ovladani pod volantem...dalkove ovladace jsou asi u vsech ale prece jenom...taky je dobry PANASONIC CQ-DFX683N

asi za 7000...skvely design i tuner a hlavne podpora diakritiky v id3 a nema problem s RW ani neznackovymi CD...zatim jenom zkusenosti z jizdy v pujcenym aute ale asi do nej pujdu taky :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

tak ten medion se mi prave posral, radio jede ale nehraje jen servisni tony typu pip a podobne ;)

No ale kdybych kupoval ted tak v makru jsem videl najakyho claiona za 4000 tis kc ale co to bylo za tip nevim ale mp3 to umelo takze bych bral ted to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to asi od listopadu, zatím to hraje, ale podruhý bych to nekoupil. Zjistil jsem o tom několik věcí.

1. Starý CD s MP3, vypálený pomalu, to čte úplně v pohodě, ale co jsem si vypálil nedávno, tak tam občas škytá a je to dost nepříjemný. Ale dá se to vydržet

2. Audio CD přeskakujou čím dál víc. Už když bylo nový, tak to občas skočilo, zvláš? na malých nerovnostech, ale teď jsem si zase pustil audio a přerušovalo se to i při brždění. Dělá to na mě dojem, jako by to vůbec nemělo tu vyrovnávací pamě?, což asi tak bude, i přes to, že ji v papírech deklarujou.

3. Rádio bude asi průměr, spíš horší, občas blbne automatické přelaďování.

4. Hřeje se dost, ale asi mu to nevadí.

No stálo 3500, tak co chtít, ale podruhé si raději přidám a koupím něco značkovějšího. A bude to za nedlouho.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to cd cetlo dobre jak nove tak stare, ale po case zaclo prestavat vyjizdet cd coz byl dost problem. Ted jak jsem psal nehraje vubec. Ale za 3000 co bych nechtel. Doufam ze az ho vyreklamuju ze se to nebude opakovat a kdyz jo tak neva jeste 2 poruchy a prachy z5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...