Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jsem znechucen na cely servis a 407 sw 1,8


Kamilos

Recommended Posts

Opravdu po oprave kdy do nas kokot naboural. Byt predni L blatnik trosku vyhla kapota. Poskrabana svetlo a praskly predni naraznik. Se zdalo na banalni opravu. cena 157 000 kc. nejsem vinikem nehody.

Po oprave svetlo nesedi udajne staci dolicovat. Pak mi zaclo po opravde pri jizde fucet boni okno u ridice. ´Poskrabana kuze na odkladaci desce u ridice ne moc ale jde to videt.

No to jeste nic neznamena. Ale kdyz sme ji m rikali, ze nam odeslo zadni otviratelne okno jiz po druhe. Tak nam to porve vymenili a cena byla 4170 kc jen se nam to zase porouchalo uplne stejne nejde to z venku otevrit pres spinac. Kde nam nasledne rekli, ze okno jiz neni v zaruce ! A ze nove stoji jj kura 21 000 Kč tak sem mu rikal jestli si dela srandu a on , ze ne. Ze maji jine ceny v zaruce a po zaruce a s dodavatelem. To je i tak do oci bijici a ze na firmu N1 je zaruka jen 1 rok a ne 2 roky. Tak nevim co mam delat dat to do TV na valstni oci. Asi jo pac na netu stoji predni kapota 10 - 13000 kc a oni uctovali 21 300 Kč ! A tak bych mohl pokracovat dal a po precteni par zkusenosti se mi chce jit zvracet.

Tak ti kteri koupili u TICHEHO peugeota asi si jeste uziji.

KURWA drat. A tak bych mohl napsat clanek, ale nema to cenu. :xvul

A to by me zajimalo kolik mi vybrali dilu no asi moc neduveruji. :roker

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamilos

Opravdu po oprave kdy do nas kokot naboural. Byt predni L blatnik trosku vyhla kapota. Poskrabana svetlo a praskly predni naraznik. Se zdalo na banalni opravu. cena 157 000 kc. nejsem vinikem nehody.

Po oprave svetlo nesedi udajne staci dolicovat. Pak mi zaclo po opravde pri jizde fucet boni okno u ridice. ´Poskrabana kuze na odkladaci desce u ridice ne moc ale jde to videt.

No to jeste nic neznamena. Ale kdyz sme ji m rikali, ze nam odeslo zadni otviratelne okno jiz po druhe. Tak nam to porve vymenili a cena byla 4170 kc jen se nam to zase porouchalo uplne stejne nejde to z venku otevrit pres spinac. Kde nam nasledne rekli, ze okno jiz neni v zaruce ! A ze nove stoji jj kura 21 000 Kč tak sem mu rikal jestli si dela srandu a on , ze ne. Ze maji jine ceny v zaruce a po zaruce a s dodavatelem. To je i tak do oci bijici a ze na firmu N1 je zaruka jen 1 rok a ne 2 roky. Tak nevim co mam delat dat to do TV na valstni oci. Asi jo pac na netu stoji predni kapota 10 - 13000 kc a oni uctovali 21 300 Kč ! A tak bych mohl pokracovat dal a po precteni par zkusenosti se mi chce jit zvracet.

Tak ti kteri koupili u TICHEHO peugeota asi si jeste uziji.

KURWA drat. A tak bych mohl napsat clanek, ale nema to cenu. :xvul

A to by me zajimalo kolik mi vybrali dilu no asi moc neduveruji. :roker

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

oni si zauctuju aj to co v skutocnosti nemenily.resp neopravovali...a cenu veci si daju aku chcu, ked im nebude do toho breptat zakaznik alebo poistovna....

ale ze by na N1 platila zaruka len jeden rok, tak to sa mi nejako nezda......svagor si kupil nove santa-fe v N 1 a zaruka je tam taka ista ako na ostatne auta....nic sa nemenilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsak zaruka na vuz je 2 roky 1 r a asi 7 mesi se mi to sklo posralo znova a rikali, ze to na to jiz zaruka propadla v celkove zaruce vozu 2 r to se mi fakt nezda asi pisnu na COI. jak to vlastne mysli omrdavat lidi zadni sklo v zaruce 4 760 a po zaruce 21000 to to se bouracky netykalo !!!! Sem se jim vysmal do ksichtu !!! :xvul

A ju tam jeste jednou pac mi usadili krive predni svetlomet ktery jde teda razantne znat na pul clanku prstu o proti tou druhemu svetlu. A vytisknu si ceniky tech dilu co mi pravovali a co sem nasel na netu a udelam bububububuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu omrd@vat me nebudou.:roker:myslim

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

[upravil dne 28.2.08 Kamilos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruky se mají takhle:

Prodávající - občan (fyzická osoba)-občanský zákoník = 2 roky, kdyby se na hlavu stavěli.

Prodávající - firma (IČO) obchodní zákoník = záruka dle dohody. Pokud je uvedeno 1 rok a podepíšu jako firma je 1 rok.

Pokud se vymění díl i poslední den záruky auta, tak záruka na něj končí se zárukou auta.

Obchodní zákoník je docela \"mírný\" , občanský dává spoustu možností do života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM , odkud jsi kamilos? na nasi 407 kdyz do nas naboural policajt na krizovatce tak sme to dali opravit stalo to nejakejch 80 000 taky poskrabany sklo naraznik a trochu krivej blatnik , rikali ze treba svetlo stoji 22 000kc , no a kdyz nam ho vratili tak jsme si vsimli ze barva narazniku je svetlejsi je uplne jina , a oni nam rekli ze ne ze se na to divame ze spatnyho uhlu ze se nam to zda , tak se sam koukni na fotku viz . CHROMOVANA MRIZKA jak sem ho vyfotil ze predu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Makkii

HM , odkud jsi kamilos? na nasi 407 kdyz do nas naboural policajt na krizovatce tak sme to dali opravit stalo to nejakejch 80 000 taky poskrabany sklo naraznik a trochu krivej blatnik , rikali ze treba svetlo stoji 22 000kc , no a kdyz nam ho vratili tak jsme si vsimli ze barva narazniku je svetlejsi je uplne jina , a oni nam rekli ze ne ze se na to divame ze spatnyho uhlu ze se nam to zda , tak se sam koukni na fotku viz . CHROMOVANA MRIZKA jak sem ho vyfotil ze predu

ta barva na tvem narazniku je pekne zprasena - tim uhlem mysleli asi za rohem a za tmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...