Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepání (rachocení) v motoru


pavel104

Recommended Posts

Původně zaslal: pavel104

Já jsem tam auto nikdy neměl. Jen je mě divné že když je to bosch servis, tak že ti jejich mechanici nevědí takové základní věci. Na ceduli tam mají napsané že každý jejich zaměstnanec je špičkový odborník a že všichni jsou pravidelně proškolováni na všechny nové věci. Já tam asi ještě zavolám a zeptám se konkrétně na vstřiky

to udělej a nech jsi je vyčistit tím ultrazvukem tím nic nezkazíš,ale jako každý servis ti bude chtít udělat nákladnější opravu než vyčištení vstřiků,tak dej na to pozor.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co kdybych tam dovezl jenom samotné vstřikovače????? To by zase neměl být takový problém je z auta vymontovat. Myslíš že by to šlo i takhle? Otázka je co by na to říkali v servise. To by se jim asi moc nelíbilo že ne

[upravil dne 9.3.2008 pavel104]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: Přema

Jo šlo,já to přesně tak udělal....dovezl jim jen vstřiky a odvezl jsi potom nové,v tom mém odkazu to vše je.

No a když už jsme u toho, jak vyndat vstřiky? Prosím o radu a doporučení:D

Na tom nic není,sundej kryt HDI a pod ním jsou vstřikovače,ty nejdou přehlédnout,každý vstřik drží na jedné vidličce kterou to je přitažené k hlavě a odpojíš elektriku a hadičky a hlavně jsi fixem označ který vstřik byl ve kterém válci jen tak pro jistotu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: Přema

Jo šlo,já to přesně tak udělal....dovezl jim jen vstřiky a odvezl jsi potom nové,v tom mém odkazu to vše je.

No a když už jsme u toho, jak vyndat vstřiky? Prosím o radu a doporučení:D

Na tom nic není,sundej kryt HDI a pod ním jsou vstřikovače,ty nejdou přehlédnout,každý vstřik drží na jedné vidličce kterou to je přitažené k hlavě a odpojíš elektriku a hadičky a hlavně jsi fixem označ který vstřik byl ve kterém válci jen tak pro jistotu....

No a trubky jsi neměnil? V chytré knize píšou, že po každé demontáži se musí dávat nové potrubí! A ještě jaký klíč mám použít? Už je večer a auto mám venku, nic není vidět:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...