Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hadže mi autom


deddo306Break

Recommended Posts

ahojte,neviem či sa to preberalo,ale mam problem ktory neviem vyriešit.Pri hadzaní rychostnych stupnoch mi dost hadže autom,pri rychlom pridani plynu alebo ubrati mi strašne hodi autom ako keby bola vola na motore alebo čo.Mechanik mi povedal že je to normalne vraj to peugeoti robia ale mne sa to zda moc.Nevedel by mi niekto poradit čo mam dat vymenit?Dakujem.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono aspon na 406 su tri dva na ktorych je motor zaveseny a jedn ktory zabranuje tomu aby motor chodil dopredu a dozadu, tento som mal aj ja vadny a robilo to to, ze ked som pridal alebo ubral plyn tak to autom zatriaslo. Takisto aj pri startovany a zhasinani motoru bolo citit ako motor beha. A hlavna indicia je ked pridas a uberes tak sa ti pohybuje saltpaka. Vymena toho spodneho nie je najlahsia musi ist von poloos a tie horne tie su na tom lepsie z vymenou, ale celkovo sikovny mechanik za hodinku nema co robit. A cenu toho spodneho si nepamatam:myslim, ale nebolo to nic hrozne a mal som ho ogigos z peugeotu.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: El-Chio

ono aspon na 406 su tri dva na ktorych je motor zaveseny a jedn ktory zabranuje tomu aby motor chodil dopredu a dozadu, tento som mal aj ja vadny a robilo to to, ze ked som pridal alebo ubral plyn tak to autom zatriaslo. Takisto aj pri startovany a zhasinani motoru bolo citit ako motor beha. A hlavna indicia je ked pridas a uberes tak sa ti pohybuje saltpaka. Vymena toho spodneho nie je najlahsia musi ist von poloos a tie horne tie su na tom lepsie z vymenou, ale celkovo sikovny mechanik za hodinku nema co robit. A cenu toho spodneho si nepamatam:myslim, ale nebolo to nic hrozne a mal som ho ogigos z peugeotu.:roker

Cena toho spodneho od 450 sk - do 700 sk...podla toho kde kupis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nemáš v háji ramena,myslim uložení obě strany.Když vjedeš do kolejí od TIR nic se neděje?Při brždění ,nic netahne?Nejlepší by bylo zajít na STK a nechat si zkontrolovat podvozek.Už jenom z principu aby jsi do toho nenasypal balík a závada byla jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...