Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Stresni nosic


mros

Recommended Posts

Zdravim, chtel bych si poridit stresni nosic na svoji 106, byl jsem se na nejaky podivat, ale nejsem si moc jisty jak se pridelava zadni dil. Mam tridverovou verzi z roku 95, na gumicce zadnich okynek jsou sipky vymezujici prostor kde by se zahradka mela pridelat, aspon jsem si to tak odvodil, ale nevim jestli se zadni dil pripevni pouze za tu gumicku nebo jestli pod tou gumickou do prostoru mezi oknem a kapotou, prijde mi ze tam misto je, ale nedokazu si predstavit ze bych to tam dostal aniz bych gumicku musel odriznout, mate s tim nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdravím jelikož to tu je již dlouho a nikdo nic tak já se přidám v létě bych vyrazil na dovolenku autíčkem a ne že bych měl malí kufr ale zahrádku bych rád nemáte stím někdo něakou zkušenost jak se přidělavá zadní díl když auto je 3dvířko?... nidky sem 106 s rakví neviděl tak se ptám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady, ale není úplně z nejlevnějších: http://www.taznezarizeni.cz/z12038-sn-citroen-saxo-peugeot-106

Nicméně, zamykatelný, docela jde na oko a má nosnost 50kg. Kdybys ale něco vhodného pohledal třeba u Neumanna, možná by to bylo levnější. Já s ním jezdím od jara 2005, bez problémů.

EDIT:// tak teď jsem se díval na toho Neumanna, ten ne, tam je horší za větší peníze.

[upravil dne 11/1/09 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohoto inzerátu jsem si všiml, ale pozor, jestli je to POUZE NA PETIDVEROVY MODEL, tak to na 3dv. nepujde, protoze budou kratke zadni patky - ty zeleza na boku.

Napriklad k tomu YAK (SUPERAUTO) co mam ja, se do baleni dodavaji 4 kratke patky a dve delsi tak, aby to slo pouzit jak na 3dv tak na 5dv. model.

[upravil dne 11/1/09 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já ho kupoval přímo v Peugeotu, stál tuším 1200,- ale už je to pát let zpátky tak si nejsem tou cenou 100% jistý

A s tím zadním dílem je to jak psal mros, dává se mezi kastli a tu gumu, já měl u toho nosiče dokonce takovou špachtličku kterou se ta guma odklopí aby to tam šlo líp strčit. Měl jsem trochu strach aby tam pak neteklo ale zatím je všecjno ok, ale je pravda že v dešti jsem s tím ještě nejel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Vám všem,co pokukujete po střešních nosičích.Pokud by někdo z Vás měl skutečný zájem o originál střešní nosič pro Peugeot 106-3dvéř.provedení, (na starší modely funguje spolehlivě a na novějších jsem neměl tu čest ho otestovat...)tak bych o jednom věděl.Moje drahá polovička ho vůbec nepoužívá a určitě nebude proti,pokud ho někdo bude chtít koupit.Je teda \"používanej\" a trochu někde orezlej,ale na \"funkci živočicháře to nemá vliv!\"Pokud bude zájem,seženu fotky a dodám cenovku.Zlatonka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...