Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio


alternativ

Recommended Posts

Zdravim Vas.

Rad bych poprosil o radu: nechal jsem tedka dotahnout z Belgie 206 pro mati moji pritelkyne. Je to rocnik 2003 s B-ckovym typem palubniho displeje. Auto uz je bohuzel bez origos CD radia (v bazaru jej stihly vyrvat), tak bych Vas poprosil o nejake typy na radia (CD.MP3), ktera by mi v tomto aute plne komunikovala s ovladanim pod volantem a s palubnim dislejem.

Dal jsem si tady i inzerat, ze koupim original radio, ale nikdo se neozval.

Diky moc za vecne prispevky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna dneska jedna aukce na origo radio skoncila tady a radio se neprodalo http://www.aukro.cz/item318601053_peugeot_206_307_citroen_c3_orig_radio_na_cd.html

jinak komunikace s displejem bude trochu problem, existujou sice ruzne redukce na neoriginalni radia, ale byvaj dost drahy a ne vzdy 100% funkcni

i kdyz teda tady zrovna adapter na peugeot a sony radio maji, ale stoji 2500 Kc http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/

[upravil dne 27/2/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

U tohodle radia treba pisou, ze ma vystup na externi displej a a vstup pro ovladani pod volantem, tak by me zajimalo, jestli by to fungovalo...

Samozřejmě, ale přes tu redukci za 2500 Kč. :) Já bych ti rád pomohl, páč budu měnit origo rádio s CD, typ RD3 za něco hrajícího empétrojky, ale to bude tak za dva - tři měsíce, což ti teď asi moc nepomůže... :-/ Budu to teda řešit bez připojení na displej a páčky pod volantem, neb ty stejně odcházej, tak je vymontuju a bude klid. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

U tohodle radia treba pisou, ze ma vystup na externi displej a a vstup pro ovladani pod volantem, tak by me zajimalo, jestli by to fungovalo...

Jinak diky za odkaz na aukci, jeste jsem zkusil prodejci napsat.

Pokud je to originál radio Peugeot (clarion) displej i páčka fungují v pohodě. (pokud jsou aktivní v BSI) Jinak pokud se jená o jíné autoradio tam je potřeba volit přidavnou redukci od Stualarm :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: alternativ

U tohodle radia treba pisou, ze ma vystup na externi displej a a vstup pro ovladani pod volantem, tak by me zajimalo, jestli by to fungovalo...

Samozřejmě, ale přes tu redukci za 2500 Kč. :) Já bych ti rád pomohl, páč budu měnit origo rádio s CD, typ RD3 za něco hrajícího empétrojky, ale to bude tak za dva - tři měsíce, což ti teď asi moc nepomůže... :-/ Budu to teda řešit bez připojení na displej a páčky pod volantem, neb ty stejně odcházej, tak je vymontuju a bude klid. :)

Nevím jak tobě , ale mě displej ani páčka neodešla a to mám auto už nějaký ten rok :D

[upravil dne 28.2.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Samozřejmě, ale přes tu redukci za 2500 Kč. :) Já bych ti rád pomohl, páč budu měnit origo rádio s CD, typ RD3 za něco hrajícího empétrojky, ale to bude tak za dva - tři měsíce, což ti teď asi moc nepomůže... :-/ Budu to teda řešit bez připojení na displej a páčky pod volantem, neb ty stejně odcházej, tak je vymontuju a bude klid. :)

Ahoj, diky za nabidku, mozna to bude jeste za ty dva mesice aktualni,protoze znamemu to trochu trva, nez to auto opravi. Je to sice jen lehce tukle, ale ma plny dvur aut s ruznym pravem prednosti opravy...

K cemu pak ma treba ten Pioneer ten vstup a vystup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

K cemu pak ma treba ten Pioneer ten vstup a vystup?

Vstup čeho ? Výstup čeho ?

Aby jsi pochopil tak páčka i displej je ovladana jednotkou vozu (BSI) respektive posilá do ni přikazy a ty jsou pak zobrazeny na displej připadně řekne autoradiu, že chceš zeslabit či zesílit podle toho co zmáčkneš za čudl :D

Originální autoradio je napojeno na sběrnici jednotky vozidla (CAN/VAN)]

[upravil dne 28.2.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

Ja uz jej kontaktoval a rikal, ze radio nema, asi jej prodal mimo aukci... coz by nemel.

To Kong: Na tom Pioneeru je vystup pro externi displej a vstup pro originalni ovladani pod volantem, viz obrazek

Jo to je sice hezký ale v praxi nepoužitelný bez redukcí pro dané auto ;) takže další peníze nahoru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je docela pakarna, skoda, budu ji shanet tedy original auto. Diky za informace vsem!

EDIT: Takze jsem prave objednal origos radio od jednoho typka z Bazos.cz za 2000kc, docela v poho. Tak snad jeste aby fungovalo:super

Soupnu jim ho do auta a pak at uz si s nim delaji, co chteji.

[upravil dne 28.2.2008 alternativ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...