Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ručni brzda na 406


rosta.c

Recommended Posts

Guest servisman

použita moja fotečka z mého auta po opravě brzd :D

mimochodem ideal je rozebrat to projet závitníkem namazat a je pokoj lze pomalu dotahovat i rukou :super

[upravil dne 27/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš kotoučové brzdy tak se štelování provádí šroubovákem na každém kotouči (jak někdo výše upozornil) a na ty lanka se nemusí vůbec sahat (je to většinou tak zarezlé, že to praskne a prvotní nastavení je správné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Pokud máš kotoučové brzdy tak se štelování provádí šroubovákem na každém kotouči (jak někdo výše upozornil) a na ty lanka se nemusí vůbec sahat (je to většinou tak zarezlé, že to praskne a prvotní nastavení je správné).

Je tomu tak i u 106 se zadními kotouči? Čeká mě brzo technická a ručka zabírá skoro na posledním zubu ale co jsem tu dřív zjišťoval tak bych musel pod auto a snad i sundat vejfuk (mam ho zavařenej v jeden kus...). Nešlo by to obejít jak říkáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Leo

Pokud máš kotoučové brzdy tak se štelování provádí šroubovákem na každém kotouči (jak někdo výše upozornil) a na ty lanka se nemusí vůbec sahat (je to většinou tak zarezlé, že to praskne a prvotní nastavení je správné).

Je tomu tak i u 106 se zadními kotouči? Čeká mě brzo technická a ručka zabírá skoro na posledním zubu ale co jsem tu dřív zjišťoval tak bych musel pod auto a snad i sundat vejfuk (mam ho zavařenej v jeden kus...). Nešlo by to obejít jak říkáš?

Tak to nevím zda je to u Tebe stejně řešené. Zkus najít díru podle obrázku, natočit kotouč a nahmatat šroubovákem ozubené kolečko. Jinak, když se kotouč sundá, tak je mechanismus vidět.

Když jsem se teď díval do ServiceBoxu, tak to máš celé jinak řešené. Neseřizuje se to u tebe rovnou na brzdové páce uvnitř vozu?

post-0-14109599258711_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...