Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nové obutí,osvětlění,mřížka


Melandros

Recommended Posts

Na podsvícení prostoru pro nohy se právě taky chystám, jen půjdu cestou decentní neutrální bílé (modrá mi do auta nesmí :D), jako mají nové Audiny. Zatím mám objednané dvě katody dopředu a když to bude dobrý, dám je i dozadu pod přední sedačky, aby osvětlovaly prostor pro nohy i zadním sedadlům. A podsvícení přístrojovky půjde taky do bíla. :) Co se týče spínání těchto světel, tak je navěsím na stropní lampičku, takže se rozsvítí při odemčení centrálu, otevření dveří, nebo vytažení klíčku ze spínačky. A prej umí i hezky plynule. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Na podsvícení prostoru pro nohy se právě taky chystám, jen půjdu cestou decentní neutrální bílé (modrá mi do auta nesmí :D), jako mají nové Audiny. Zatím mám objednané dvě katody dopředu a když to bude dobrý, dám je i dozadu pod přední sedačky, aby osvětlovaly prostor pro nohy i zadním sedadlům. A podsvícení přístrojovky půjde taky do bíla. :) Co se týče spínání těchto světel, tak je navěsím na stropní lampičku, takže se rozsvítí při odemčení centrálu, otevření dveří, nebo vytažení klíčku ze spínačky. A prej umí i hezky plynule. :)

Takto som si to urobil aj ja...len som tam dal klasicke lampicky do kufra z tesco...100,-/ks :)

[upravil dne 27.2.08 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia nekupujte vsetci Dezent F :D Este minuli rok ich bolo vydiet len zriedkavo, tak som ich dal na auto a teraz kde pridem do predajne vsade ich maju vystavene a kazde druhe auto ich ma obute :bojim Inak pruziny nerez. A na to podsvietenie sa idem dat aj ja len este neviem aku farbu. A na co to zavesim. Ale asi tiez to dam na stropne lampy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...