Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

monitor a digital vstup/vystup


Marlin

Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

mno, escaper chce z neho delat data priojektor. a mluvi o tom od doby co ho znam....

tak dlouho tu nejsem, projektor sem dělal, výsledek ujde, ale byl to jenom pokus ( mel sem lcd ze staryho notebooku 486, takze rozliseni 640x480, 256barev... proste pokus ale proste rad kutim :) jinak sem si koupil DLP projektor BENQ koukam na filmy a sem plně spokojenej :) cena nebyla vůbec špatná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Ja taky rad kutim, ten moncek shanim uz skoro dva roky, stareho notebooku mi bylo lito, vylozene cekam az nekomu chcipne lampa v monitoru. Bude to pokus, uvidime co z toho vyleze...

čéče to vedět dřív tak jsme ti dal 3x nefunkčí 17\" LCD panely kde jede obraz ale lampy jsou KO :nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Escaper

Ja taky rad kutim, ten moncek shanim uz skoro dva roky, stareho notebooku mi bylo lito, vylozene cekam az nekomu chcipne lampa v monitoru. Bude to pokus, uvidime co z toho vyleze...

čéče to vedět dřív tak jsme ti dal 3x nefunkčí 17\" LCD panely kde jede obraz ale lampy jsou KO :nevim

ehm počítám že už sou zrecyklovaný viď ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

ty vole tak to by mě v životě nenapadlo :o:o:o fakt čumím :potlesk:potlesk

ani nepotřebuješ meotar... koupíš si fresnelovy čočky, to sou ty desky co sou v meotaru, pak žárovka , sice stojí par stovek ale porad levny vuci novymu pak si to zadelas do nejaky bedny, nejlip predni cocka z nejaky promítačky, dozadu něco na odraz.... a uz jenom vystup z elektroniky a vecinou nejaky vetracky na ten lcd panel aby se nespálil teplotou

post-0-1410959925424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Escaper

Ja taky rad kutim, ten moncek shanim uz skoro dva roky, stareho notebooku mi bylo lito, vylozene cekam az nekomu chcipne lampa v monitoru. Bude to pokus, uvidime co z toho vyleze...

čéče to vedět dřív tak jsme ti dal 3x nefunkčí 17\" LCD panely kde jede obraz ale lampy jsou KO :nevim

ehm počítám že už sou zrecyklovaný viď ?

Myslím že jo ale možná je jenom že zatím leží v kontejneru :D připraveny na odvoz (netuším jak často se tu vyzvedává nebezpečný odpad)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Escaper

Ja taky rad kutim, ten moncek shanim uz skoro dva roky, stareho notebooku mi bylo lito, vylozene cekam az nekomu chcipne lampa v monitoru. Bude to pokus, uvidime co z toho vyleze...

čéče to vedět dřív tak jsme ti dal 3x nefunkčí 17\" LCD panely kde jede obraz ale lampy jsou KO :nevim

ehm počítám že už sou zrecyklovaný viď ?

Myslím že jo ale možná je jenom že zatím leží v kontejneru :D připraveny na odvoz (netuším jak často se tu vyzvedává nebezpečný odpad)

to je napad zkusim navstivit nejakou sbernu takovejhlech elektrickejch veci obcas sem nekde taky neco videl ze mely, mozna by byli ochotny za nejakej peníz něco věnovat :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych jenom ještě jeden dotaz, co myslíš tou fresnelovou čočkou, pokud jsem ve škole dával dobře pozor tak fresnelova čočka je to co je na semaforech, infra čidlech a tokových věcech, na tom semaforu to zabraňuje tomu aby to vypadalo furt stejně jestli na to svítí slunce nebo ne propuští to světlo totiž z jedné strany, stručně řečeno.

tak teď nevím kam to tam chceš dát a proč.:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...