Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RJ a DO


AKCZ

Recommended Posts

ok .. vysvetlim tedy cely problem.. mam nepojizdne auto.. bylo odstavene v garazi s odpojenou baterii pres zimu jako kazdou predeslou zimu..

Problem je ze po zapojeni baterie neselo DO (central funguje ale dalka na klicku nikoliv) a nejde nastartovat.. resp. vse funguje.. kontrolky.. startovani ale nema ani naznakem chut chytnout.. takovy stav byva kdyz brani napr. imobilizer startu.. bohuzel do toho vseho RJ se nechce spojit s PC s diagnostikou (drive bezproblemu) tudiz me z toho vypliva ze je v haji RJ nebo je proste zahadnym zpusobem smazana..

Moc se mi nechce verit ze by tam odesly dve veci najednou a vrta mi hlavou jak by mohla DO mit neco spolecnyho s RJ motoru.. proto ten dotaz a nejlepe zkouska v praxi..

Pokud je mi znamo tak RJ centralu ma byt u 306ky nekde vzadu.. ale nikde sem ji nenasel..

[upravil dne 27/2/08 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

to s nefunkcnim DO vypada, ze se smazala synchronizace klicku s jednotkou dalkoveho ovladani a to ze to nestartuje vypada ze se nenacita RFID clen v klicku (spatnej snimac u spinaci skrinky ? )

Tak sinchronizaci klíčku si myslim,že byla první věc kterou zkoušel.imobilizér přečte kod z klíčku a pošle ho ŘJ a ta ověří jestli je správnej a jde o to jestli se nevimazaly data z ŘJ protože když ji napojej na PC (diagnostika)tak jí to vůbec nenačte.takže jdem o víkendu zkusit vyměnit ŘJ a uvidíme.doufám že sem to napsal dobře,když sem se o tom s AKCZ bavil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...