Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

razor : No taky jsem o tom přemýšlel jestli se prodalo. Měl jsem o něj zájem, protože bylo fakt luxusní, ale \"bylo\" Majitel nechal celý auto přestříkat znovu na stejnou barvu-prý se už mín lesklo a navíc s ním jezdí normál v zimě a ani tam nedal ty plastový podběhy.... Takže jen telefonátem to u mě skončilo.... chtěl jsem něco originál

Brácha mi teď říkal, že auto je už delší dobu v Klecanech.. Má ho nějaký kluk, který ho furt leští a nevypadá, že by ho chtěl prodat.. Nálepky a všechno ostatní stále má .. Tak nevím co ti kdo nakecal, ale podle mě to bylo jiný auto a ten člověk si jen přihříval polivčičku na cizí práci a doufal, že se tak jeho auto líp prodá.. :bojim

No jen píšu co jsem se dozvědel po tel. od majitel, když bylo auto na prodej na sportovníchvozy.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil co mi bylo přesně řečeno :D : \"Lak se mín už leskl, tak jsem to nechal celý přelakovat a nechal jsem znova udělat samolepky a polepit, takže vypadá jako předtím ale s hezčím lakem\" po tomhle už jsem to neřešil, scháněl jsem coupé s originál lakem :)

[upravil dne 27/2/14 14:21 od Msch406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...