Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: BiFF

Tom406: vyfuk bude made in USA a jenom ho potrebuju namontovat a zarezat pulu do narazniku, v Havirove to delal jeden borec sice ta dilna vypadala hrozne , ale byl na to dobrej pekne vyrezane vsechno , ne zadne vyhryzane apod :D

Biffe, tady tenhle člověk dělá super věci. Sám si výfuk změří, ohne. Prostě super prácička podle mě. Znám asi 5 lidí, kteří od něj něco mají a neslyšel jsem kohokoli z nich si stěžovat. Výfuk buď sám vyrobí, nebo ti namontuje ten který si doneseš. Sídlí v Hradci. A to že dělá výfuky pro autokros je docela dobrá reference podle mě. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BiFF

Tom406: vyfuk bude made in USA a jenom ho potrebuju namontovat a zarezat pulu do narazniku, v Havirove to delal jeden borec sice ta dilna vypadala hrozne , ale byl na to dobrej pekne vyrezane vsechno , ne zadne vyhryzane apod :D

Zkus se zeptat tady http://www.sportovniautodoplnky.cz ... má pěknou tuning dílnu a je \"dost\" šikovný ! Jenom nevím jestli montuje z dovezeného.

Záleží na tom z kterých Albrechtic jsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slouží k regulaci tlaku paliva.čerpadlo je schopno tlačit třeba až 12bar. a pomocí regulátoru se tlak udržuje na konstantí hodnotě ve všech otáčkách motoru.je to v závislosti konkrétního motoru ale běžně se tlak pohybuje okolo 3 bar.má ho každý motor. jen tenhle je štelovatelný a má i vestavěný budík tlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...