Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Musím nějaké nafotit:mrk.ještě mi příjdou nějaké polepy tak udělám foto.Jinak další záděr v podobě další české firmy která nejen že neodvedla práci kterou měla ale ani nevrátila mé zboží a dokonce už nekomunikují ani tel. ani mejly. Jedná se o úpravu mých brzdičů NISSAN. Vypadá to že podniknu rychlý proces a to cestou zpět k seriovým brzdičům abych už konečně mohl vyjet. Jinak to nestihnu ani v létě.:(:( No nedaří se-prvně to byly sedačky potom přední brzdy a ted zase jiná firma mi dluží ty zadní.

[upravil dne 5.5.2009 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

Původně zaslal: Whitetiger

a to im ich akoze nechas a kupis nove? :myslim to hadam len tak nenechás,:bacha

no pan Kábrt se stále neozývá tak netuším jestli to ještě někdy uvidím:myslim.
Zajet za ním a rozbít mu držku,to je hrozný jak se ty lidi tady chovaj,nehledě na to že si tím moc jméno firmy nevylepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aby se to hlo kupředu tak na zadek zatím půjdou sériové brzdiče Ate vybavené pancéřovýma hadicema goodridge a deskama Ferodo DS performance. Dnes jsem je vykopal ze šrotu co mám na výhoz a objednal jsem komplet sadu pro repas.Všechny vodící pouzdra,gufera, pístní kroužky a prachovky a dále zajičtění desek atd...

No a hlavně jsem začal brousit a připravovat pro lak a jak to dopadlo koukněte sami:):)

post-0-14109606778159_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...