Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ono kdyby jsi ty spony zacvaknul ne zevnitr, ale z venku... jako obracene tak by to mohlo vypadat taky dobre, a nebo mit ty lanka krapet kratsi, ale to je jedno.... Ale mel bych na tebe dotaz, jak jsou lanka prichyceny ke kastli? Bylo by foto, nebo neco takoveho? Jinak to vypada cele hodne dobre :potlesk A ted zasadni otazka, co bude dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

Ono kdyby jsi ty spony zacvaknul ne zevnitr, ale z venku... jako obracene tak by to mohlo vypadat taky dobre, a nebo mit ty lanka krapet kratsi, ale to je jedno.... Ale mel bych na tebe dotaz, jak jsou lanka prichyceny ke kastli? Bylo by foto, nebo neco takoveho? Jinak to vypada cele hodne dobre :potlesk A ted zasadni otazka, co bude dal?

lanka se uchycují prostě někde na kastli. já to neměl protože jsem ještě nevěděl jestli tam budou nebo nee. no a co bud dál? Sedačky zadní mám u čalouníka a momentalně je nějvětší úprava na brzdičích obou náprav. mám dvě firmy co mi nezávisle dělají upravu brzdičů,eloxaci do barvy, a vypalování loga na ně.Dále úprava držáků zadních dvoupístkových brzdičů, komplet nové rozvody trubek a hadiček,polepy auta,uchycení aku. baterie v kufru, úprava sacího traktu,náporové chlazení brzd,komplet elektroinstalace budíků, a to je tak asi vše jestli mě zase něco nenapadne.Předpoklad výjezdu vozu je cca 4/2009:papa:papa

[upravil dne 13.2.2009 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No ty zámky teda nic moc,ale chlape tohle je fakt NEJLEPŠÍ coupe co sem kdy viděl....Hrozně se mi líbí že nezasahuješ do designu,protože to auto je prostě krásný tak jak je,ale to co si udělal s tim motorem?to je hardcore!Navíc máš všechno super sladěný ta kola atd...pěkný pěký pěkný!:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodou,presne tak to ted chci taky udelat,minulej tyden jsem rozprodal komplet hudbu(kufr mam ted prazdnej) a budu delat sub do plata:) a toma poprosim o rozmery MDF desky abych nemusel merit:super

a sony hraje super,pouzival jsem je pred 5 lety,a hralo to velmi slusne;)

tak rozmery nepotrebuji,asi bude stacit omerit puvodni plato.:D

a jeste inspirace

[upravil dne 7/3/09 genzer]

post-0-14109605116621_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

trosku me zarazi, ze jsi sel do sony :-(

co tě na tom zaráží. jako že např. hertz atd... hrají líp:D:D

nedělej si srandu. základ je zesák a to myslím dost kvalitní a taky radio ale repro stačí vybrat dle požadovaných parametrů. potom jen správné posazení a akustické vystlání.A věřím tomu že 99% lidí nepozná z čeho se zvuk line.navíc zesák a rádio jsou už modely které na trhu nejsou ale jsou to modely myslím 2003 které jsou v dané kategorii špičkou! Přesně toto ozvučení jsem už jednou měl.Nikdy mi nezcházely basy výšky ani nic jiného proto sázím na jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...