Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: paul jane

Tak to je moooc pekna prace jen aby to vydrzelo mel jsem neco podobneho a kdyz se udelalo hic venku tak ze to zacalo krabatit. Jinak jak uz jsem tu jendou psal jsem na to auto zvedav na nejakem ze srazu az bude hotove :super

je to komplet podlepené chemoprénem(nanášel jsem to štětcem) tak se to snad neskrabatí. no uvidíme:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

opravdu paráda!Můžu se zeptat jestli jsi tu koženku nahříval nebo jestli je tenká a v pohodě se tvaruje?Díky

radili mi že když se nahřeje tak se dobře natahuje ale zase to lepidlo příliž rychle zaschne než se to stačí nátáhnout celé. Stejně v nejhorším místě je potřeba ji rozříznout a udělat spoj. když se to přiloží natrěsno k sobě tak to není ani poznat.já natřel tu výplň dveří i koženku tenkou vrstvou chemoprénu a po 15min. jsem to začal natahovat za studena.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Whitetiger

no presne taku som myslel tom- kolko stála? baterku mas v aute- tu gelovu?

pouzdro stojí 300kč a pojistka se dělá do něj 200, 250, 300A a ta stojí myslím 45kč

Baterka je už v kufru ale zatím ta origo. je potřeba šetřit na důležitější věci i tak to bude přes zimu okolo 80000kč min:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

promin tam nemel bejt otaznik,ale vykricnik,a to VVN je jak psal Miku! to vetsi uz fakt nedelaj co? ty jo,tvoje kara bude pak opravdu ECHT, co mas jeste v planu tak zhruba...

tohle pouzdro je největší co jsem tak koukal. co chystám ? ted pracuju na brzdách ( nové drážkované zinkované kotouče +desky) a zadní nové brzdiče ze nissanu skyline.A čekám až dorazí gumy-snad zítra a jde se obouvat na ty bílé kola.taky lakuju nově brzdiče a mám koupené profi origo brembo samolepky na brzdiče které snesou vyšší teploty. a potřebuju očalounit zadní sedačky do černa a chystám ještě nějaký mega sací trakt který bude v místě kde byla původně baterka. No zatím úkolů až nad hlavu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

koukam, ze se nikdy nenudis. jj mas to moc pekny a hlavne zavidim tvoje rodine zazemi,ktere te podporuje,to je malo kde takhle,toho si vaz!

:)dík. to musím souhlasit.Podpora je důležitá hlavně od ženy:super.No už se těším na sraz v létě-jestli bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...