Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Guest servisman

díky všem za projevenou oporu;) to mě fakt hned ráno nasr--o ten článek:(

nedávno jsem měl už podruhý v emailu něco podobného,ale ne ohledně auta jako u Tebe ,ale o mým přístupu zde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

Původně zaslal: čakom

tom406 : moc pěknej ten tapec ;)

:Ddík ale blesk je svině- na živo to vypadá o 50% líp ten blesk vykreslí na tom fotu i to co snad není vidět. Jinak není to kůže- i když tu měli v té firmě taky a stála 2500kč 1,4 x 1metr ale tohle je koženka ale moc povedená a měli asi 30 barev a krásných.

a ta stála jen 150kč 1,4 x 1metr. A mají to v LIBROSu v Ostravě na Slovenské ulici:papa

taky bych potreboval neco takovyho sehnat neprodavaj to nekde na netu za tu cenu se to vyplat ale potreboval bych modrou do ostravy to mam fakt daleko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho nedělej,všude se najde plno zmr*ů co si léčí komplex z malého přirození na někom jiném,nejpravděpodobnější je že takovej magor má oprejskanou škodu 105 polepenou samolepkama typu \"benzinka tuzing\" a myslí si že je král silnic a nikdo na něj nemá,nebo je to blbeček co mu je 14 a je frajer jen za klávesnicí.Ale chápu že to dokáže zkazit náladu na celej den.Všichni co tě znají nebo většina lidí tady z PC je na tvojí straně a myslím že v nich máš plnou podporu nejen v tom co děláš na svém autě....;) na takové dementy kašli,jediný co uměj je hanit,pomlouvat a provokovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten karbon je original nebo imitace ale typuju na original :super

to ja mam vevnitr jen imitaci a vlastne i venku trosku jsem si s tim pohral abych to trosku sladil kdystak nafotim a dam to do sekce tuning as bude cas i kdys to zas tak tuning neni kdys je to jen imitace ale za ty studentsky penize :D

[upravil dne 27.11.2008 kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Karbon by měl právě být šileně odolnej (tvrdej) a zároveň lehkej.

přesně tak. ty vlákna jsou podobné laminátu ale ten povrch je tvrdý jako sklo. jinak tohle je asi max ohyb na této délce.Musel jsem ohnout 3,5mm desku alu. aby to udrželo tvar a použít speciální dvousložkové lepidlo-je to pravý carbon a deska má cca 1,5mm a 1x1metr stojí 2400kč:papa:papa

Ještě-řeže se to plátkem do pilky ale velmi kvalitním protože obyč se po 10cm stupí. ale jde to řezat parádně a ještě líp brousit smirkem

[upravil dne 27.11.2008 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Ta deska je skutečně pravý carbon? Nikdy jsem tedy pravý carbon nedržel v ruce, ale jestli je skutečný tak čubrním jak se dá ohnout. Myslel jsem, že je křehký a prdne.

btw carbon je velmi lahko ohybatelna latka.. take vlastnosti ma az po \"vypalovani\"

btw2 neodporucam kupovat z carbnu nic, na com by ti mal zavisiet zivot.. je to sice lahke, a tvrde, ale zas aj krehke a ked to praskne tak poriadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PnR

Původně zaslal: MPavel

Ta deska je skutečně pravý carbon? Nikdy jsem tedy pravý carbon nedržel v ruce, ale jestli je skutečný tak čubrním jak se dá ohnout. Myslel jsem, že je křehký a prdne.

btw carbon je velmi lahko ohybatelna latka.. take vlastnosti ma az po \"vypalovani\"

btw2 neodporucam kupovat z carbnu nic, na com by ti mal zavisiet zivot.. je to sice lahke, a tvrde, ale zas aj krehke a ked to praskne tak poriadne

no zas tak lehko to ohnout nejde a nikdy si tvar z rovného stavu nezachová. jinak ten ohyb co mám na fotu je zatížen asi 15kg jinak to pruží!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...