Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrakoviště peugeot


jara.bor

Recommended Posts

Zdravím mám dotaz vý někdo o vrakovištích na peugeoty ve východních čechách?

A kde bych mohl sehnat originál šrouby na peugeot 307 hatchback, originál hliníky 16\" jsou tam dost zvláštní šrouby, byls sem v různých pneuservisech a nikde je nemaj a ani nevěděj kde je objednat.

Potřebuju jich 8 kdyby někdo měl třeba nějaké přebytečné doma a chtěl se jich zbavit? Můžu dodat i foto k lepší orientaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jara.bor

Zdravím mám dotaz vý někdo o vrakovištích na peugeoty ve východních čechách?

A kde bych mohl sehnat originál šrouby na peugeot 307 hatchback, originál hliníky 16\" jsou tam dost zvláštní šrouby, byls sem v různých pneuservisech a nikde je nemaj a ani nevěděj kde je objednat.

Potřebuju jich 8 kdyby někdo měl třeba nějaké přebytečné doma a chtěl se jich zbavit? Můžu dodat i foto k lepší orientaci

hod foto,naky tu mam.ale 16ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jara.bor

Zdravím mám dotaz vý někdo o vrakovištích na peugeoty ve východních čechách?

A kde bych mohl sehnat originál šrouby na peugeot 307 hatchback, originál hliníky 16\" jsou tam dost zvláštní šrouby, byls sem v různých pneuservisech a nikde je nemaj a ani nevěděj kde je objednat.

Potřebuju jich 8 kdyby někdo měl třeba nějaké přebytečné doma a chtěl se jich zbavit? Můžu dodat i foto k lepší orientaci

A proč je nekoupíš přímo v peugeotu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má takovou podložku pod hlavou však uvidíš jo a je to dvanáctka závit no měřil sem jeho tloušťku šuplerou

Nevim jestli jsi tu fotku našel plesknul sem ji do té přílohy co je vždy dole u odpovědi i u nového příspěvku. A jestli ne tak porad kam ti to mám hodit abys to našel.

[upravil dne 26/2/08 jara.bor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jara.bor

má takovou podložku pod hlavou však uvidíš jo a je to dvanáctka závit no měřil sem jeho tloušťku šuplerou

Nevim jestli jsi tu fotku našel plesknul sem ji do té přílohy co je vždy dole u odpovědi i u nového příspěvku. A jestli ne tak porad kam ti to mám hodit abys to našel.

[upravil dne 26/2/08 jara.bor]

Tak tu tvoji fotku sem nevidel,ale vyfotil sem ty co mam ja,mam jich 16ks

post-0-14109599198298_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...