Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

eletronicke klavesy


oni

Recommended Posts

Jasný, ale ty Casia fakt nedoporučuju, to je opravdu otřes. To má zvuk jak z digi-hry. Yamaha má ty zvuky hodně reálný a není zas o tolik dražší.

A ještě něco, v týhle cenový relaci bych šel radši do těch nových než koupit třeba nějaký starší, což by bylo taky řešení. Ty jsou většinou už vymlácený a přes klapot kláves neslyšís zvuk nástroje.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: oni

a co rikas na SKYTRONIC - SK-200 a AK 100 ASHTON

ja rikam jedine YAMAHA, klavesil jsem 7 let :super:mrk

tak porad nejakej kompromis teda? penize nejsou,ale tech 5000 mozna jeste....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych si kupoval klávesy ke hraní, tak bych šel do Kawai. Na takové hraní nehraní bych si koupil Yamahu. Nicméně náš klávesák hrál dohromady na Kawai K3 ( nevím přesně ) a na samohrajky Casia a taky nezněly úplně blbě a byly v nich přijatelné zvuky.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Pokud bych si kupoval klávesy ke hraní, tak bych šel do Kawai. Na takové hraní nehraní bych si koupil Yamahu. Nicméně náš klávesák hrál dohromady na Kawai K3 ( nevím přesně ) a na samohrajky Casia a taky nezněly úplně blbě a byly v nich přijatelné zvuky.:myslim

Jasně, případně Roland, nebo Korg, žejo? :D To je ale trochu jiná cenová hladina, než 4000 Kč. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Oni: Dělej jak chceš, ale kvůli litru navíc, kterej teď nemáš, si budeš za čas rvát vlasy. A jestli ne ty (nevím, jak jsi na tom s citem pro zvuk a hudbu), tak přítelkyně asi určitě. Protože ty zvuky jsou opravdu nesrovnatelné. A to nemluvím o ovládání. Yamaha je intuitivní, na Casio potřebuješ den nad manuálem. :papa

Zkus se ještě poohlídnout.

Skytronic ani Ashton neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikláním se k názoru \"profiků\" - je to sice 20% částky navíc ale možná to využiješ i později. :myslim

Sám bych do \"hudby\" měl asi ho*no co kecat - vím jen jak se v 5ti lince značí nota.

Pouze jsem schopen diskutovat na téma : co posloucháte.

Možná bych měl úspěch někde u šamana v buši, kde bych mu pomáhal mlátil do bubínku a nikdo by mě nevypískal ??

Beru to ale z mé strany /tvá je ale snad stejná/: X krát jsem si chtěl koupit ňákej vercajk na wehikl a zbytečně jsem si koupil levnější - pak jsem litoval. Rozdíl ale nebyl 1.000,- Kč ale třeba 300,- Kč.

Proto - jestli chceš - uposlechni radám \"profi\". :papa

[upravil dne 27.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sme nakonec koupili nejaky skynet,bylo nam receno ze pro nase uceli bohate staci,je to kompromis kvalita cena! pan byl docela milje a rikal ze yamaha je yamaha,to je proste spicka aproto se za ni plati! takze i tak diky vsem a doufam,ze pritelkyne bude spokojena!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

rikal ze yamaha je yamaha,to je proste spicka aproto se za ni plati!

Jen pro pořádek :), Yamaha není špička, je to vyšší střední třída, vyšší modely by se daly označit za poloprofi. Špička jsou už výše zmiňované Kawai, Korg, Roland, Access, aj., a za ty se platí ještě mnohem víc, než za Yamahu. :) Casio a podobné jsou plastové low-cost samohrajky pro děti.

Jinak ať slouží. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...