Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Laityng


Majkl

Recommended Posts

Mám 405sri 19benzín průchozí katík,střed novej,ale poslední díl je v háji.Padli mi do oka výrobky firmy Laityng,která píše jen to nejlepší,ale dává záruku 30měsíců a cena neni nejhoršejší.Potřeboval bych vědět jestli již na tomto typu auta někdo tenhle výrobek týhle firmymá.Chci tam laděnej tlumič né jen koncovku,ale né za cenu,že to bude žrát a pendrek pofičí.Má tedy někdo zkušenosti 19benzín a Laityng???:):)Díky za vyčerpávající odpovědi.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od Laityngu výfuk s 2x80mm koncovkama, ale mám ho na 1.9D, zvuk a zpracování velmi dobré. Připrav se ale i na to, že na zadních sedadlech to dost hučí, obzvláště pak do dlouhých táhlích kopců. Tím tě ale nechci odrazovat, jen upozornit. mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci za příspěvky.S hlukem na zadních sedadlech si hlavu nedělám,protože když řídím tak sedím ve předu.Ale jo, na jaře chci auto stejně krapet odhlučnit.Starosti mi dělalo jen aby to jelo nedělalo příliš kraválu a nežralo to jak Zil.Díky.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si četl ten článek na BX clubu a nevím nevím, asi mám abnormální případ peugeota. Výfuk mám s koncovkamy rovně a nikdy jsem neměl černý zadek auta, ono spíš záleží co do toho člověk leje a jak mu to pak kouří. A DTM otočené dolu asi nebude moc hezké, navíc logo je pak do silnice.

Ten zvuk je pěkný, mě se líbí víc jak některé Remus zvuky, ale každému se líbí něco jiného.

Jěště poznám na závěr nemá Atest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...