Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

14. plzeňský sraz ... tentokráte u Boleveckého rybníka


Recommended Posts

Tak, jelikož se nám venku krásně oteplilo, navrhuji udělat po dlouhé době srázek spojený s večerní hospodou a kulečníkem :)

KDY? ... 07.03.2008

KDE? ... velké parkoviště u Boleveckého rybníka

CO S SEBOU? ... auto a dobrou náladu :)

Na setkání s Vámi se těší Blizzard a Paul Jane... :)

EDIT:

Jsem vemeno. Já věděl že na něco zapomenu.... sraz je jako vždy od 4 hodin :D

[upravil dne 26.2.2008 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem touto dobou pracovne v Plzni, ale bohuzel jsem tady Renaultem, tak pokud odpustite znacku vozu, tak bych se rada dojela podivat. Aspon Vam Plzensky sraz osvezi - moravak :D:D:D

Jen nevim jestli trefim k tomu rybniku, pripadne do nejaky hospudky.

Ale snad to mapa jisti...ale fakt nevim...

Kdo me navede? Jsem pracovne na Edvarda Benese a ubytovani v Hotelu Hazuka.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kirra : neni problem navest :) kdyz se domluvime tak si te tam vyzvednu v tom hotelu a zajedem tam s spolu. Napis mi jen kdyz tak kde budes chti vyzvednout jestli u hotelu nebo kde si reknes :). A se znackou vozu si nedelej starost na to mi nehrajem hlavne ze jsi dusi peugeot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zdá, že jste našli konečně podobné místečko, jako jsme měli my v dobách, kdy ještě fungoval Džbán (teda než si začala obsluha z toho dělat \"cochcárnu\"), držím palce ať sraz vyjde O.K. - myslím, že se tam odehraje utajovaná premiéra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak to vypadá že opět nebudu moct vzhledem ke službám. Toho 7.3. mám denní, což je do 19. hod. Ale možná mě též jako PaulJanena přemůže nemoc (už se o to několik dní pokouší) a tudíž budu na neschopence a nějaká vycházka určitě prospěje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to kirra : neni problem navest :) kdyz se domluvime tak si te tam vyzvednu v tom hotelu a zajedem tam s spolu. Napis mi jen kdyz tak kde budes chti vyzvednout jestli u hotelu nebo kde si reknes :). A se znackou vozu si nedelej starost na to mi nehrajem hlavne ze jsi dusi peugeot :)

No tak to by bylo fajn, se svolenim si na tebe beru icq...a napiseme si...

OK???:super:super:super

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Kolem Hazuky jezdim do práce a mam to kousek od baráku, tak taky kdyžtak můžu vyzvednout... :)

A s <> tam asi ještě bude kolega bratr, tak si aspoň budete moct navzájem postěžovat :D:D

Jeeeeeeee to jste hodní, to je paráda...už se začínám těšit...bude to pro mě změna oproti Brněnským srazíkům...je na tebe taky nějaky kontakt prosím - icq, skype...a takový ty komunikační další nesmysly???

Dííííííííííííky:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 29/2/08 KIRRA]

[upravil dne 29/2/08 KIRRA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...