Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vas nazor naPeugeot 405 1,6Gri


Fix3

Recommended Posts

Takže starší model;) A co konkrétně potřebuješ vědět? 405 je docela velký phodlný auto, trpí podobnejma nemocema jako všichni Peugeoti, po ráně na zadek většinou teče do kufru, antikoro ochrana je na dost dobrý úrovni, pokud nezanedbáš normální servis, bude ti sloužit dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten motor by měl být (nevim z hlavy, jen co si tak pamatuju) jednobodový vstřik s výkonem 66 kW, nic moc zvláštního co se údržby a oprav ti nepovim, páč mám TD, ale s tim ti určitě pomůžou jiní. Napiš přímo typ motoru (3 písmena, např. BAZ), pak se dají dohledat i podrobnější informace;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fix3: 405ky se vůbec neboj. Je to jak psal Dundee velice pohodlný auto, poměrně jednoduchý na opravu a díly taky nejsou nejdražší;) Já mám 1.6, a musim říct že tem motor, vzhledem k tomu kolik má nalítáno šlape celkem dobře, jen je už trochu moc hlučnej. Má jen jednu horší vlastnost, a to, že s 1.6kou je 405 celkem líná, ale pokud ji chceš pouze na přemístění z bodu A do bodu B splní svůj účel dokonale a hlavně je to takřka nezničitelný vozidlo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fix3

Tak nejak me hlavne zajima motor...s napravou mam svoje hus zasebou..mam 309 1,3 rv86 a hus dosluhuje...takze se porozhlizim a vzdy se mi libila 405:super

[upravil dne 25/2/08 Fix3]

Ahoj mně se líbí ta chalupa ,ta by nebyla na prodej??Kde se nachází??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Fix3: 405ky se vůbec neboj. Je to jak psal Dundee velice pohodlný auto, poměrně jednoduchý na opravu a díly taky nejsou nejdražší;) Já mám 1.6, a musim říct že tem motor, vzhledem k tomu kolik má nalítáno šlape celkem dobře, jen je už trochu moc hlučnej. Má jen jednu horší vlastnost, a to, že s 1.6kou je 405 celkem líná, ale pokud ji chceš pouze na přemístění z bodu A do bodu B splní svůj účel dokonale a hlavně je to takřka nezničitelný vozidlo:D

Tak nejak...hodlam se dopravovat do prace cca5km, nakupy a kdyz bude volno tak na chatu do prirody cca50km...prosimte nevis estli meli 1,6Gri okinka v elektrice???:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Paolo65

Původně zaslal: Fix3

Tak nejak me hlavne zajima motor...s napravou mam svoje hus zasebou..mam 309 1,3 rv86 a hus dosluhuje...takze se porozhlizim a vzdy se mi libila 405:super

[upravil dne 25/2/08 Fix3]

Ahoj mně se líbí ta chalupa ,ta by nebyla na prodej??Kde se nachází??

Bohusel nepatri me, ale kamaradovy....nachazi se v upici...a hlavne co vim neni na prodej, ale odhad na prodej je 3,5mega....je tam nadherne..nejblissi civilizace se nachazi cca 1KM..je tam klidek a pohoda...;);)

[upravil dne 26/2/08 Fix3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fix3

Původně zaslal: Mefisto86

Fix3: 405ky se vůbec neboj. Je to jak psal Dundee velice pohodlný auto, poměrně jednoduchý na opravu a díly taky nejsou nejdražší;) Já mám 1.6, a musim říct že tem motor, vzhledem k tomu kolik má nalítáno šlape celkem dobře, jen je už trochu moc hlučnej. Má jen jednu horší vlastnost, a to, že s 1.6kou je 405 celkem líná, ale pokud ji chceš pouze na přemístění z bodu A do bodu B splní svůj účel dokonale a hlavně je to takřka nezničitelný vozidlo:D

Tak nejak...hodlam se dopravovat do prace cca5km, nakupy a kdyz bude volno tak na chatu do prirody cca50km...prosimte nevis estli meli 1,6Gri okinka v elektrice???:o

Noo podla stupna vybavy by som sa velmi neriadil... My sme mali Gri 1,6 rv. 90 a nebolo tam ani servo ani el. pred okna.

Gr(i) by mala mat od GL(i) naviac svetlielko na citanie map v predu a otackomer a v strede dig. hodiny.. zvonku sa lisi akurat listami na boku(GR ma s chromovanym pruzkom) a ine origo puklice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Martin.405

to nemyslíš vážně s těma pruhama :o

Řekl bych že ty pruhy nemá na svědomí Fix3, ale že už tam byly. viz. první fotka týhle 405

Co se ti na nich nelibi Martin.405???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...