Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem autoradio versus zesilovac


Blackrider

Recommended Posts

zdravím všechny !!!a obracím se na vás protože s tímto problémem si nevím rady !Mám problém s radiem na které připojím přes mosfet zesilovač tak mi piska do reproduktoru :grr a to pouze při nastartovaném motoru !!když neni nastartováno tak je to ok :) už jsem zkusil jiný zesilovač problém uplně ten samý !cinch kabely též zkoušené jiné !poradte co s tím ten zvuk je dost nepříjemnej :bojim a ještě poslední věc před měsícem bylo ještě všechno ok i za chodu motoru!:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

Původně zaslal: mk405

špatně ukostřeno:mrk

špatně ukostřeno když to začlo pískat z ničeho nic?:myslim

nejčastější závada při přenosu alternátoru do repra (hvízdání měnící se s otáčkama) je kostra, bud poddimenzovaná nebo špatnej přenos mezi kabelem a autem, případně u baterky...

mělo by to dělat pouze při motoru podle otáček po instalaci, pokud to začalo později bude to spíše něco u altíku, ale může to být i uvolněná kostra:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Blackrider

Původně zaslal: mk405

špatně ukostřeno:mrk

špatně ukostřeno když to začlo pískat z ničeho nic?:myslim

nejčastější závada při přenosu alternátoru do repra (hvízdání měnící se s otáčkama) je kostra, bud poddimenzovaná nebo špatnej přenos mezi kabelem a autem, případně u baterky...

mělo by to dělat pouze při motoru podle otáček po instalaci, pokud to začalo později bude to spíše něco u altíku, ale může to být i uvolněná kostra:D

jj presně to mi děla ..hvizdá to podle otaček přesněji od dvou tisic a vice :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

jinak kostru jsem dnes kontroloval a taky jsem pridal kabel u baterky jako kostru poradne utahnul a stale stejny problem :mad:

a na co kostříš? na plech? zkus to někde jako je šroub pásu nebo neco podobně masivního a pořádně odbarvit.

u baterky to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

Původně zaslal: Creams

ještě se zeptám takhle nemáš nahodou PIONEER radio, že ?

nahodou mam :mrk presneji tohle http://www.audioexpert.cz/autoradia-cd-prehravacem/pioneer-deh-p4800mp nakej problem?:myslim:nevim

Tak jsme u toho zkus od někoho jiný radio Pioneery jsou na tohle strašně háklivé hned jim odchází koncový zesilovač a piští to v reprácích ! Takže moje rada zní zkus jiné radio a věř, že 90% mám pravdu :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: Blackrider

Původně zaslal: Creams

ještě se zeptám takhle nemáš nahodou PIONEER radio, že ?

nahodou mam :mrk presneji tohle http://www.audioexpert.cz/autoradia-cd-prehravacem/pioneer-deh-p4800mp nakej problem?:myslim:nevim

Tak jsme u toho zkus od někoho jiný radio Pioneery jsou na tohle strašně háklivé hned jim odchází koncový zesilovač a piští to v reprácích ! Takže moje rada zní zkus jiné radio a věř, že 90% mám pravdu :roker

radio je dobre kdyz nepiska kdyz jedu pres zesilovac ktery je v radiu?nebo se pletu?:myslim jak dam externi neboli pres mosfet radia tak to piska !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Blackrider

jinak kostru jsem dnes kontroloval a taky jsem pridal kabel u baterky jako kostru poradne utahnul a stale stejny problem :mad:

a na co kostříš? na plech? zkus to někde jako je šroub pásu nebo neco podobně masivního a pořádně odbarvit.

u baterky to samé...

tak na sroubu u zadnich sedacek jsem to mel a piskalo to a to abych to ocistil beru jako samozrejmost ;) jinak jsem zkusil laborat tak ze jsem natahnul dva nove kabely +a- primo od baterie k zesiku ..zkusil nastartovat a furt to same :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...