Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace MIO


Rebik

Recommended Posts

Mám dvě navigace MIO 710 a 520 ve standardní výbavě. Lze do nich a uměl by někdo za večeři či něco podobného nahrát aktuální mapy + radary a další možné vylepšení?

Nepište mi, že ke stažení tam a tam, to se radši s někým srovnám -))

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Mám dvě navigace MIO 710 a 520 ve standardní výbavě. Lze do nich a uměl by někdo za večeři či něco podobného nahrát aktuální mapy + radary a další možné vylepšení?

Nepište mi, že ke stažení tam a tam, to se radši s někým srovnám -))

Díky

)

ahoj sem prazak mam mio c520 mapy rad nahraju i radary možno nějak dát dokupy určitě bez problému :)

rad poradim s obema

pouzivam jak aktualni mapy tak radary , oboje sem si dohraval..

[upravil dne 24.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to téma tady je tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví jestli se dá do navigace Avmap Geosat5e (GT) nahrát jiný mapy, než ty jejich (tuším TeleAtlas).

Chcou totíž 99€ jen za aktualizaci a na to jim prdím.

Jde mě o to jestli můžu prostě vyndat SDčko a nahrát tam třeba tomtom a jestli ten tomtom bude pracovat s obrazovkou (docela velká).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Když to téma tady je tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví jestli se dá do navigace Avmap Geosat5e (GT) nahrát jiný mapy, než ty jejich (tuším TeleAtlas).

Chcou totíž 99€ jen za aktualizaci a na to jim prdím.

Jde mě o to jestli můžu prostě vyndat SDčko a nahrát tam třeba tomtom a jestli ten tomtom bude pracovat s obrazovkou (docela velká).

asi takhle, koukal sem na net, bohuzel jen ve francouzstine nejspis to ma windows .net core , takze by tam mohli jit miomap ale je potreba overit to, jukni zespoda zezadu nebot tak na tu navigaci , jestli tam je nalepcicka s napisem windows .net core 5... pak by to bylo jasny :) tomtom moc nepocitej ale mohlo by to jit spis iGO nebo MioMap...

ale nic o unlocku sem nic nenašel :(

[upravil dne 24.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Žádná nálepka o Win není :( Docela mě to štve, Bratislava a Olomouc sou už úplně jinačí. Ale dozvěděl sem se že ta navigačka má A/V vstup. Na to že ji mám rok a něco, vím o ní houby.

jestli je a to je urcite moznost mit mapy na sd tak by mohla bejt aktualizace estes se podivam ale bez systemu neni moznost dat jinou navigaci, jakozto jiny navigacni system..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

www.geosat.cz ti chcou dokonce necelých 5000 :roll

Edit: podotýkám že to je navigačka za 15 litrů tak bych předpokládal že mějí dají alespoň jednu aktualizaci zadarmo. Bohužel :(

[upravil dne 24/2/2008 Fusion]

zadarmo sou aktualizace malokdy :( ani mio je nema, ale daj se celkem j ednoduše stáhnout a nainstalovat , ale u tohohle koukam po netu a zatim nic moc nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

mio jsem ted nedavno aktualizoval (c710). ofiko.

aktuailizoval firmware nebo mapový podklady? napři ČR 2007.1, 2007.5 , 2007.10 verze map.. ne verze MioMapu... c520 ma tuto moznost taky ale ne pro mapovy podklady jen pro SW a rok radarů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: .mycTD

mio jsem ted nedavno aktualizoval (c710). ofiko.

aktuailizoval firmware nebo mapový podklady? napři ČR 2007.1, 2007.5 , 2007.10 verze map.. ne verze MioMapu... c520 ma tuto moznost taky ale ne pro mapovy podklady jen pro SW a rok radarů

oboje, stahovalo to skoro 1GB. u fw jsem si stacil vsimnout, ze ted naviguje i v tunelu, zatimco drive hned po strate signalu zacalo zmatkovat a zmizely nejake nepresnosti v mapach. taky jsem se to chystal hackovat, ale zatim me to uspokojilo takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: .mycTD

mio jsem ted nedavno aktualizoval (c710). ofiko.

aktuailizoval firmware nebo mapový podklady? napři ČR 2007.1, 2007.5 , 2007.10 verze map.. ne verze MioMapu... c520 ma tuto moznost taky ale ne pro mapovy podklady jen pro SW a rok radarů

oboje, stahovalo to skoro 1GB. u fw jsem si stacil vsimnout, ze ted naviguje i v tunelu, zatimco drive hned po strate signalu zacalo zmatkovat a zmizely nejake nepresnosti v mapach. taky jsem se to chystal hackovat, ale zatim me to uspokojilo takhle.

ja koupil jen mio, nabijecku drzak, a bohuzel prosla jen aktualizace fw tak sem musel sahnout po druhy moznosti

kdyz vemu updater spustim ho tak to napise ze nejsou zadny aktualizace ani kdyz tam mam puvodni verzi od mia... tobe to timhle zpusobem stahlo i ty mapy ?

[upravil dne 24.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...