Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To bylo dneska ale krásný počasí...


Stifler

Recommended Posts

:D Díky všem za odpovědi. Já vim, že to budu muset zanedlouho leštit znova, ale pro mě je to radost než starost. Však hned, jak jsem vyjížděl z rozmáčený louky vedle baráku, tak jsem si zase kolečka pěkně obalil bahnem :D Ale strávenýho odpoledne u auta rozhodně nelituju. :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: oddie

Bylo hezky, taky jsem se byl pěkně projet na kole, než abych se s*al s nějakou pixlou :D:P

aspoň jsi udělal pro své zdraví já bych musel dofoukat pak kolo snést z 5 patra a pak někam jet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: oddie

Bylo hezky, taky jsem se byl pěkně projet na kole, než abych se s*al s nějakou pixlou :D:P

aspoň jsi udělal pro své zdraví já bych musel dofoukat pak kolo snést z 5 patra a pak někam jet:)

A to je takovej problém? Spíš výmluva, co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Že se nestydíš takhle auto \"vyfintit\", kdy se zastavíš u předsedy, aby ta jeho 406ka nemusela jen tiše závidět???

:D no, je fakt, že dělám myčku kdekomu, páč každej závidí a chce taky tak naleštěný auto, takže dneska kdyby nebyl tak krátkej den, tak mě čekalo ještě tátovo Volvo :D no, někdy to můžem dohodnout, až budu v Praze ve škole, tak že bych si odběhl....... :D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...