Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední světla 406 old model


čakom

přední světla 406 old model  

  1. 1. přední světla 406 old model


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Myslím, že až tak velký zásah do aktivní odrazový plochy to neni (vlastně- Laguna to má řešený podobně;)). Pokud máš možnost sehnat jeden rámeček navíc, zkusil bych nejdřív jeden a pak bych to vyzkoušel;) Ale konečnej efekt je fakt super (podle fotky tý bílý):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Myslím, že až tak velký zásah do aktivní odrazový plochy to neni (vlastně- Laguna to má řešený podobně;)). Pokud máš možnost sehnat jeden rámeček navíc, zkusil bych nejdřív jeden a pak bych to vyzkoušel;) Ale konečnej efekt je fakt super (podle fotky tý bílý):super

JJ. Vypadá to pěkně. Přemýšlím o tom:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to pěkný, ale chtělo by to asi nestřikat tu boční stěnu u blinkru, pak nebude odražet světlo ze strany a nebude vidět že blikáš, je tam ta žarovka taková dost utopená a když to zastřikneš tak to asi bude vidět jen uplně rovně zepředu

[upravil dne 24/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Určitě to udělej vliv na svítívost to nebude mít pokud nebudeš lakovat přímo tu chromovou parabolu

Jen ten rameček. Tak asi do toho pujdu. Když bude v sobotu pěkně tak bych to udělal. Zas budu muset sundávat narazník:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Jen hlavně jak ti jdou sundat paraboly ? U felicie to bylo stupidní, ale jak ti to držím na těch tvých světlech? Jinak k tvé barvě to bude hodně pěkné ! osobně se mi tvůj předek líbí jen bych pokračoval i u zadku

Díky. Přemýšlel jsem že bych prodloužil i zadek.

Taky si myslím že to bude vypadat líp. Auto mám dost tmavý.

Bude to tam nějak nalepený. Zkusím to přední plexi oddělat a uvidím jestli to pujde nebo ne.

[upravil dne 25.2.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Creams

Určitě to udělej vliv na svítívost to nebude mít pokud nebudeš lakovat přímo tu chromovou parabolu

Jen ten rameček. Tak asi do toho pujdu. Když bude v sobotu pěkně tak bych to udělal. Zas budu muset sundávat narazník:grr

ty sundavaš naraznik když chceš vyndat světla? proč???

to jde lehce i bez toho.teda chlape!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Přemýšlel jsem že bych prodloužil i zadek.

Taky si myslím že to bude vypadat líp. Auto mám dost tmavý.

Bude to tam nějak nalepený. Zkusím to přední plexi oddělat a uvidím jestli to pujde nebo ne.

[upravil dne 25.2.2008 čakom]

Hlavně si dej zaležet na zpětném zalepení a nech to pořádně proschnout... raději si odřekni vytáhnout auto a nech silikon pořádně přischnout a pořádně to oblep !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Creams

Určitě to udělej vliv na svítívost to nebude mít pokud nebudeš lakovat přímo tu chromovou parabolu

Jen ten rameček. Tak asi do toho pujdu. Když bude v sobotu pěkně tak bych to udělal. Zas budu muset sundávat narazník:grr

ty sundavaš naraznik když chceš vyndat světla? proč???

to jde lehce i bez toho.teda chlape!:D

To jde bez sundání? Já myslel že pod narazníkem je šroub? Světla jsem ještě nikdy nesundával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Díky. Přemýšlel jsem že bych prodloužil i zadek.

Taky si myslím že to bude vypadat líp. Auto mám dost tmavý.

Bude to tam nějak nalepený. Zkusím to přední plexi oddělat a uvidím jestli to pujde nebo ne.

[upravil dne 25.2.2008 čakom]

Hlavně si dej zaležet na zpětném zalepení a nech to pořádně proschnout... raději si odřekni vytáhnout auto a nech silikon pořádně přischnout a pořádně to oblep !

Mám připravený lepidlo na okna to bude držet;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Creams

Určitě to udělej vliv na svítívost to nebude mít pokud nebudeš lakovat přímo tu chromovou parabolu

Jen ten rameček. Tak asi do toho pujdu. Když bude v sobotu pěkně tak bych to udělal. Zas budu muset sundávat narazník:grr

ty sundavaš naraznik když chceš vyndat světla? proč???

to jde lehce i bez toho.teda chlape!:D

To jde bez sundání? Já myslel že pod narazníkem je šroub? Světla jsem ještě nikdy nesundával.

u praveho světla odsroubujes hrdlo nadrzky od ostrikovacu a 10 malou golou s nastavcem se tam dostanes nadhera, sundas masku , a k tomu sroubu co je zespod na chladicovce se dostanes ockovym klicem zevnitr , kua jak to popsat , vemes klic das ruku do mot. prostoru ,prostrcis chladicovkou vedle chladice a uz sroubujes , ty horni srouby uz snad zvladnes sam ne? :D

jinak u leveho svetla jde krasne vyndat ta krabicka co je vedle baterky a pak se taky hezky dostanes k tomu sroubu co je do blatniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...