Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrzající airbag spolujezdce


invalida

Recommended Posts

Nějak mi začíná povrzávat v palubovce a jeví se mi to tak,žeto jde z míst kde je bag spolujezdce.Určitě se tady o tom psalo ale mně se nedaří najít postup jak sundat to víko aniž bych něčemu ublížil.Je to 306 nový model.Prosím o pomoc ten zvuk je velmi protivný.

[upravil dne 24.2.08 invalida]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za naprosto vyčerpávající odpověď hned o víkendu se na podívám.Já bych to horní víko páčil šroubovákem a nakonec tomu ublížil jak vidím.Jediný co mi v tu chvíli není jasný z té fotky je jak ten bag funguje.Zleva je víko zajištěný tím kolíkem co musím vytáhnout vpravo na víku budou asi dva čepy který se nasunou do těch dvou otvorů co jsou tam vidět a teď by mě zajímalo co se stane když by ten bag měl vystřelit(ne že bych o to stál).To se víko nějak rozlomí nebo nebo se ty kolíky ulomí?

[upravil dne 25.2.08 invalida]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně tak, bag drží na třech místech (na dvou stranách -levá pravá) a ten bag se otevře na spodní straně, je tam perforace a z toho vyletí pytel. Pozor ale opravdu raději odpoj baterku a nezapínek klíč po dobu opravy (mohl by vystřelit a nebo zapsat jako chybu bagu do řj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tym vrzganim asi nic neurobis. to je typicka choroba 306. a peugeotov asi celkovo ze trochu to v nich vrzga. ja som sa to pokusal spravit tiez, nerozmyslal som ako ty, vzal som srobovak, ze to odpacim ako je to u VW. povolilo to, ale zistil som ze som ten bag v podstate otvoril. takze bacha na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...