Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 HDI 66kW


mlkl

Recommended Posts

Původně zaslal: mlkl

Idem kupit novu 307 OXYGO break 1,6HDi 66kW budem spokojny s tymto motorom?

Dik

[upravil dne 24.2.2008 mlkl]

S týmto motorom nadmieru. Spotreba úžasná (bol som cez týždeň v Prahe a plne naložený s ďalšími troma ľuďmi v aute som sa nevedel dostať spotrebou nad 5.5 litra).

Problémy s motorom minimálne...Zatiaľ sa mi tento motor zo všetkých HDi motorov javí ako najpodarenejší (spolu s 1.4 HDi) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Husky

Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI.

Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali...

I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Husky

Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI.

Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali...

I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník :roll

O tom nic nevím, ani nevím, co to obnáší za problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Husky

Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI.

Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali...

I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník :roll

ja ho mám zatiaľ bez problémov:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...