Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nova verze


buml

Recommended Posts

Jo jo včera v noci jsem se chtěl - napíchnout - neměl jsem šanci - i když jsem viděl, že na fóru jsou lidé.

Asi admini ponechal ty, co tam už byli a novým zamezil přístup kvůli úpravám a nebo tam jména zůstala i po odpojení.

Už jsem se lekl, že jsem byl snad za nějaké \"drzosti\" vyčleněn \"z provozu\". :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Jo jo včera v noci jsem se chtěl - napíchnout - neměl jsem šanci - i když jsem viděl, že na fóru jsou lidé.

Asi admini ponechal ty, co tam už byli a novým zamezil přístup kvůli úpravám a nebo tam jména zůstala i po odpojení.

Už jsem se lekl, že jsem byl snad za nějaké \"drzosti\" vyčleněn \"z provozu\". :papa

Tak sme na tom včera byli stejně,taky mě hned todle napadlo:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o tom ze jiz nelze mazat sve prispevky vubec? Ani hodinu po vlozeni? Jelikoz od chvile co tu je nova verze to obcas jede (no spis nejede) tak se mi prispevek vlozil 3x chtel jsem ty 2 smazat a mam proste smolika :c( kdyz jsem chtel dat report adminum s prosbou o smazani smolik.. report muzu pouzit na cizi prispevek ne svuj... to je podle me naprd... byl bych za to obnovit mazat alespon tu hodinu...

Co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se tu vplížil ňákej \"k*rva\" trpaslík.

Některý stránky vůbec nejdou zobrazit - i když jsou uváděny.

Některé počty příspěvků - 2 /minus dva kusy/ ??

Blbne to tak jen u mě ??

Pokud je to v řešení na stránce \"7\" tohoto příspěvku - tož se omlouvám - ten mi taky nejde zobrazit.

Divný, divný - šouplo se to na 7mičku i když nešla votevřít.

[upravil dne 26.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...