Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váha Vzduchu Peugeot 406


Zdenda-406

Recommended Posts

Guest servisman

co ti poradit vyčistit krokáč a třeba dát zpět původní svíčky resetovat řj/odpojit na hodinu aby se vymazaly blbosti co se načetly a pak zkusit.Poslední dobou si dělal dost na autě zda-li něco se pokazilo těžko říci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

co ti poradit vyčistit krokáč a třeba dát zpět původní svíčky resetovat řj/odpojit na hodinu aby se vymazaly blbosti co se načetly a pak zkusit.Poslední dobou si dělal dost na autě zda-li něco se pokazilo těžko říci.

To j oto maš pravdu,ale nejsem si vjedomej že bych nějak ja osobně ublížil autu.Dělalo lo to i před tím.Tak že se tam muselo něco posrat.Když resetuju řj a problem tam bude pořad tak mi to řj zase načte a spadnu z blata do louže:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec lidi vidim ze je tady problem s otackama motoru pri volnobehu....:papa

ja mel ten stejny problem a ten sem vyresil celkem dost rychle za jizdy mi to zdechavalo a i pri volnobehu semtam se mi to i dusilo a bylo to snimacem tlaku sani vzduchu. tet mam problem opacny pri volnobehu mam otacky na 3000ot/min a nevim cim to muze byt mi nekdo poradit??? protoze stat na krizovatce kdyz je cervena a mit na volnobeh 3000ot je dost deprimujici a fin. narocne protoze to zere jako tank....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: davidsonek04

zdarec lidi vidim ze je tady problem s otackama motoru pri volnobehu....:papa

ja mel ten stejny problem a ten sem vyresil celkem dost rychle za jizdy mi to zdechavalo a i pri volnobehu semtam se mi to i dusilo a bylo to snimacem tlaku sani vzduchu. tet mam problem opacny pri volnobehu mam otacky na 3000ot/min a nevim cim to muze byt mi nekdo poradit??? protoze stat na krizovatce kdyz je cervena a mit na volnobeh 3000ot je dost deprimujici a fin. narocne protoze to zere jako tank....

1,vítej mezi námi

2,co máš za auto dej si jej do podpisu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.0 16V benzín nemá žádnou váhu vzduchu tak jí nehledej, nenajdeš jí.

Váhu maj auto s turbem a to ještě né všechny. A jedinej benzínovej motor co kdy PSA dělalo s turbem bylo 2.0TCT a ten nemáš a nejsem si jist jestli i tenhle motor nemá MAP senzor, tak jako nemá váhu třeba ani 1,9TD ani 2,1TD, rovněž řešeno MAP senzorem.

U PSA bych řek, že váhu má pouze HDi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: davidsonek04

zdarec lidi vidim ze je tady problem s otackama motoru pri volnobehu....:papa

ja mel ten stejny problem a ten sem vyresil celkem dost rychle za jizdy mi to zdechavalo a i pri volnobehu semtam se mi to i dusilo a bylo to snimacem tlaku sani vzduchu. tet mam problem opacny pri volnobehu mam otacky na 3000ot/min a nevim cim to muze byt mi nekdo poradit??? protoze stat na krizovatce kdyz je cervena a mit na volnobeh 3000ot je dost deprimujici a fin. narocne protoze to zere jako tank....

Ahoj vítam tě mezi náma:papaProsím tě kde mam hledat ten snímač tlaku vzduchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: Ferry

MAP senzor je ze spodni strany sani, asi 10 cm za klapkou sani, vypada takhle

Ferry prosím tě snímač tlaku saní vzduchu a map senzor je jedno a to samé?:myslim

ano MAP je zkratka Manifold Air Pressure cili v cestine tlak vzduchu v sani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...