Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váha Vzduchu Peugeot 406


Zdenda-406

Recommended Posts

Dobře dejme tomu že benzínáky vahu vzduchu maj....Myslíte že to řeší muj problem??????že by vaha vzduchu mohla dělat tohle:myslim:myslim:myslim-Ahoj tak jak jsem mě předešlý problemy,tak je mam pořád rozsvítí se kontrolka a auto nechce jet poněvadž se motor dusí padaj mi otačky až na nulu,ale auto nechcípne.Otáčky když padaj tak nereagujou ani na sešlapnuty plyn a auto nechce jet protože strašně cuka a skače a to jsem vyměnil svíčky a palivovej filtr.Tak jsem byl dneska na diagnostice motoru.A vysledek?Legrační!Diagnostika napsala že je v motoru nějake obohacování......Před tím slovem OBOHACOVÁNÍ bylo ještě jedno,ale to bylo dívny slovo a ja ho zapoměl.Tak první jejich nazor byl ten,že to asi bude dělat LAMBDA-SONDA,ale ja jim říkám že jsem byl před měsícem na emisích a na něch byla lambda-sonda v pořadku.A oni mi odpověděly že pokad se jim při emisích nerozsvítí kontrolka diagnostiky tak to na emisích nepoznaj.Tak jsem jim docela i věřil,ale nedalo mi to a dojel jsem si hnedka na emise a dal jsem si je změřit znovu a vysledek byl lambda-sonda je v pořadku.Tak jsem jim na emisích povídal co jsem slyšel a co mi říkaly na diagnostice.A odpověděli mi že to je blbost protože kdyby byla lambda-sonda v prdely tak by to emisema nemohlo projit a tu lambu by zjistily...Tak vám nevím co si o tom všem mam myslet a vubec nevím komu mam věřit!!!!!!!!!!!Autu se nechce moc jezdit a asi nikdo neví co tomu je.Tak vas všechny prosím jestli něco víte tak vas prosím,poradte.Ja už si nevím rady.

[upravil dne 24.2.2008 Zdenda-406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nejprve si zjisti jest-li ji máš váhu vzduchu ale pochybuji.:aut Pokud vezmu a zahrabu v historii tak Stalmik měl či ještě má problém s kolísáním otáček na svém autě ,řešili jsme to pomalu denně na ICQ a vymýšleli co a jak dokonce i pujčil si rampu a stále stejné.

Vem že to chce někde začít a odškrtávat co se udělalo a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nejprve si zjisti jest-li ji máš váhu vzduchu ale pochybuji.:aut Pokud vezmu a zahrabu v historii tak Stalmik měl či ještě má problém s kolísáním otáček na svém autě ,řešili jsme to pomalu denně na ICQ a vymýšleli co a jak dokonce i pujčil si rampu a stále stejné.

Vem že to chce někde začít a odškrtávat co se udělalo a co ne.

To jsou dobry rady,ale pochop že ja s tim autem každy den jezdim tak pravě potřebuju aby se to vyřešilo co nejdříve.A za diagnostiku v peugeotu se mi 2000kč dávat nechce ponevadž penize neseru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já ti věřím ale když nevím tak co ti mám říci vem že jsi mi psal a každým dnem závad spíš přibývalo,pak se nediv že od toho dávám ruce pryč.Peníze taky sprominutím nes...

[upravil dne 24/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto se snažím zjistit to nějakym zpusobem,abych si to mohl nějak opravit sám.a na diagnostice bylo vidět že taky nějak nevědí proto placli asi tu lambdu?Ja jsem na něj tak nasranej že bych ho nejraději prodal,ale v tomhle stavu ho neprodam ani nahodou:grrPředstav si že včera jsem jel od babičky a myslel jsem že ani nedojedu domu co mi to dělalo:grrNejhorší je to že už to blbne i při volnoběhu prostě se to dusí i při volnoběhu a kontrolka se rozvěcuje čim dal vic.A dneska jsem jezdil hodně a představ si že auto uplně v pohodě jezdilo prostě nic nezlobylo,tak mi to vysvětli:myslimA prostě nevím dát to do peugeotu to umí každy blbec ale ja peníze neseru tak to tam nemužu dat!!!!!!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...