Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkusenosti s vymenou plechu


Zeier

Recommended Posts

Ahoj, boural sem, konkretne pravy predni blatnik a ted jej chci vymenit. Mate nekdo zkusenosti s neoriginalnima dilama, napr. na netu jsem se dival a vysel za nejakych 850 kc, jestli nebude problem s napasovanim?

Anebo nemate k dispozici nekdo original za prijatelnou cenu? samozrejme v uchazejicim stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

autokelly?to máme ve městě tak fajn:) Se na to tvé autíčko nemůžu vynadívat..:aut:mrk bílá 206 je stejně ze všech nejkrásnější..:super máš ještě někde nějaké fotky..?

[upravil dne 4.3.2008 peugeotkovic]

Zatím nebyl čas ani počasí na focení. Mám to jenom v garage vyfocené. Snad přes víkend.

Já jsem musel gitnout nárazník a nastříkat. V plastu byli rýhy tak na půl hloubky.

Nejsem výjimka s PP blatníkem :D Za světlem je to lehce promáčklé, ale barva drží. Možná v létě to dám narovnat.

V bazaru jsem se ptal jestli s tím nejezdila dáma :D bez urážky, dámy :super

[upravil dne 5/3/2008 TiborTeam]

post-0-14109599336066_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zeier

Ahoj, boural sem, konkretne pravy predni blatnik a ted jej chci vymenit. Mate nekdo zkusenosti s neoriginalnima dilama, napr. na netu jsem se dival a vysel za nejakych 850 kc, jestli nebude problem s napasovanim?

Anebo nemate k dispozici nekdo original za prijatelnou cenu? samozrejme v uchazejicim stavu.

nemal by to byt problem, ci to je origo alebo nie, je to jedno....

napr. http://www.bercar.sk/ndiely/model.php?model=PE206

[upravil dne 5/3/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zeier

Dik vsem za rady. Ja sem se tez trochu informoval a necham tam asi dat origo dil. Nemel by snad pry byt nachylny na rez a je to pozink. Btw ty napodobeniny jsou z jakyho materialu? Cisty plech?

no ja mam za to že je to z plastu origo i neorigo ne?

[upravil dne 11/3/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Zeier

Dik vsem za rady. Ja sem se tez trochu informoval a necham tam asi dat origo dil. Nemel by snad pry byt nachylny na rez a je to pozink. Btw ty napodobeniny jsou z jakyho materialu? Cisty plech?

no ja mam za to že je to z plastu origo i neorigo ne?

[upravil dne 11/3/08 Pe.Tr]

Kdepak, Petře. :D Můžeš si o našich 206kách myslet co chceš, ale blatníky z plastu ještě opravdu nemají. :D

2 Zeier: já bych na to nekoukal tak kriticky. Ty \"napodobeniny\" ani tak nejsou napodobeniny, to je prostě jen druhovýroba. Taky se prodávají stříknuté základovkou, takže rzi bych se nebál. Podle mně není třeba řešit, jestli jde o originání díl, nebo nejde; oboje je stejnej kus plechu.

[upravil dne 12/3/08 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...