Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 Nejhorší auto co znám


Kourilak

Recommended Posts

no za ten rok co ji mam!klasicky:rozvody,naplne atd a navic nova prevodovka,lambda sonda,spinac s packama pod volantem,spojka,a ted to vypada,ze i klapka bude spatna+dalsi prkotiny kolem,jako komplet novy svetla,nova hudba,kola atd...!takze jsem se za rok do toho uz docela dal!je to muj 3 peugeot,ale tak trosku nejmin spolehlivy.ale jinak je fajn a libi se mi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaprvé--KOURILAKa NEZNAM :bojim:bojim:bojim

Už když se do něho navez AJDAMEK--myslel jsem,že se znají--jak jinak může vědět,kde tankuje a jak jezdí!!!!!

To si opravdu myslíte,že Pež\'o nevyrobí zmetek???? Víte,kdo tam pracuje na linkách?Vzpomeňte na asijské

pracovníky ve škodovce.To je vše--přeji HEZKY DEN.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL jaky topic :)

Tak a teraz este podme nadavat na vsetky ostatne peugeoty... jeeej - ved aj tu na fore je v casti servis len sama staznost... hento nejde, tamto nejde....

To co spominas ty, su bezne zavady HDi motorov, kde zotrvacnik vymenia za kus ktory uz nema tu chybu, atd, atd...

Ja mam benzin a zatial som vtom nemenil ani srob, samozrejme tycky stabilizatora, olej a pneu :aut

Su famy, ze 307 sa sama vznieti - no LOOOL.... si pozri, ze kolko 307 chodi po svete... a kolko ich zhorelo... 10?... zanedbatelne percento...

Dalsim faktom je, ze 307 mam citlivu prednu napravu - ano.. vibroval mi volant, ked som tam dal disky, ktore tam NEPATRIA...

Akonahle som kupil cisto nove presne na 307, tak ZIADNE VIBROVANIE... a to mam 17\"

Cize.. zatial som tu pocul same kecy... nic relevantne...

Stale vlastne nechapem, ze preco si to auto nepredal... asi si ho vlastne zasluzis :P:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

no za ten rok co ji mam!klasicky:rozvody,naplne atd a navic nova prevodovka,lambda sonda,spinac s packama pod volantem,spojka,a ted to vypada,ze i klapka bude spatna+dalsi prkotiny kolem,jako komplet novy svetla,nova hudba,kola atd...!takze jsem se za rok do toho uz docela dal!je to muj 3 peugeot,ale tak trosku nejmin spolehlivy.ale jinak je fajn a libi se mi:D

Rozvody, naplne - klasicky spotrebny material....

Nova prevodovka?.. ale preco? :o

Packy pod volantom - ano, klasicka choroba... ale nepotesim ta... tie tvoje nove co si si kupil ti tiez vela nevydrzia :P cize zbytocne vyhodenych 8 litrov..... ja som to vyriesil bez vymeny a mam to nafurt :P .. no.. a stalo ma to asi 5 sk :P

No a tuning hadam neratas do vydavkov na auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj neboj,ten tam nepocitam,to je pro poteseni!:mrk no ta prevodovka zacala hucet a pak uz byla opravdu hlucna i hur se radilo,takze prvni krok byl vymena oleje,ale kdyz se olej vylil ven,tak v nem byly spony,takze se to nekde pridiralo/hlavne mi nikdo nepiste,ze neumim radit atd!to by me opravdu dojalo/ No a ted jeste bude kontrola starteru,ktery pri startovani vydava divne zvuky a zacnu uhlikama a taky jsou uz nacnuty kosti a cepy.Holt predesly majitel ho asi moc nehyckal! p.s.suma sumarum,vubec to neni z me strany stezovani,ze je auto spatny.Jsem vcelku spokojen a doufam,ze uz me vse potkalo a je to vychytany!:)Jen me s**e to hrozny razeni,to je opravdu sh*t!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musim tiez len súhlasit, Predsa len nieje 307 ziadna kvalita...... Moj otec na to hovori, ze Francuzske auta su len take reklamne.....mal som auta japonske nemecke ...ale 307 sedem naozaj nieje o kvalite...iba ak o akom takom imidzi.....mam nalietane 158000 km a spojka sa menila druhy krat :D:D dovoz belgicko pri 131 000 km...podla servisky bola spojka menenea pri 86 000 km..... nmaozaj toto auto nemoze byt bez mesiaca, ked don nepcham love :):D:D:D:D:D sopa zasrana :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no podle mě se všechny auta v porovnatelných kategoriích kazej stejně, ale jsou zde propastný rozdíly přístupu výrobců k opravám....místo nějakýho přiblblýho svolávání na to aby oblepili preventivně dráty od abs izolačkou ( když to přeženu) by raději měli vyměnit všechny setrvačníky u 2,0hdi 79kw, které se reálně serou....audi, bawa maj taky mouchy ale vyrobce drží hubu a vse mění. A něco jiného jsou ochcavky resp. jejich pyšní majitelé kteří berou turbo a váhu vzduchu jako spotřební materiál....takže ti zavady nechtějí vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, ja si tiez myslim ze to je od kusov, nemusia byt vsetky na hovno. ale tych na prd je v pomere dobrych pomerne vela...ked to porovnym z inymi autami...renault je sopa, ale ja som mal megane II 1,5 dci 2004 a tam som absolutne nic nemenil,akurat na zadrete lanko stahovania okien v soferovych dverach....auticko super, tiche,pohodlne , a nic to nezralo, priemernu spotrebu som mal 4,8 l/100 km...a to nemam lahku nohu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavně je blbost paušalizovat \"307\". Vyrábí se už hezkých pár let a mezi T5 2,0 HDi 110 k a T6 1,6 HDi 110 k (například) je rozdíl jak Brno. To je to samý, jak kdybys tady napsal, že červený auta sou šmejdy (pač to tvoje je zrovna červený).

Je pravdou, že zrovna to prvně jmenovaný byl (tak 1-2 první roky výroby) nejmíň povedený, lépe řečeno, mělo nejvíc dětských nemocí.

Neříkám, že u T6 se problám nevyskytne, ale je to už o něčem jiným.

Ale když už sme u té spolehlivosti, stačí si vzpomenout na poslední kauzy u nás tolik opěvovanýho \"vrcholu spolehlivosti\" Škodofky.

1) Při crash testu Roomsteru se nespustil airbag a pyro pásů. Provedli úpravu (nových kusů), ale svolávačku starých odmítli provést. :bojim Mimochodem, kolega, zapřísáhlej fanatik do Škodofky, si ho před nedávnem pořídil a nemůže mu přijít na jméno. Kudy chodí, tudy nadává. Tak mu račí ani nepřipomínám, že si koupil pěkně hnusný auto. :D

2) Při nedávným testu dvou nových Fabií ve Švédsku ani jedna ve sněhové břečce vůbec nebrzdila. :o :o :o Příčina problému nezjištěna.

2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jsem teda na závěr zapomněl dodat, kvůli tomu, že jsem měl smůlu na svoji 307 nebudu tvrdit, že je to nejhorší auto co znám, protože jich znám pár z práce firemních a na to jak s nima každý lítá, vydržely docela dost. Třeba i oproti firemní Toyotě, ta má poloviční počet km a je v daleko horším stavu než 307...

Zase ale v práci neřeším, jestli stála oprava 307 20 nebo 50 tisíc, když to platí amíci.

Za to u soukromé je to sakra rozdíl... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dám jeden konkrétní případ z vlastní zkušenosti

1. bmw 320d e46 r.v. 1999 - výměna zadní části podlahy v místě uchycení nápravy (všechny vozy 1998-99 e 46, byla teoretická moznost že by se mohl šroub zadního ramene vytrhnout z kastle - u žádného auta se to v praxi nestalo) oprava za cca 350 000 kč řešeno po záruce po 3 letech provozu, 130 tkm, bez servisky, 3 majitel - vše provedeno zdarma, náhradní vozidlo zdarma !

2. 307 T6 11 měsíců stará, 20tkm, servisní knížka, dovezeno z FR od prodejce peugeotu, 2 měsíční dohadování o záruce, oprava nenamazané přední poloosy ( servisní technik řekl to máte auto z pátku odpoledne), oprava za 5000 kč neuznána v záruce s tím že jde o dovoz z FR

a ted co je větší křáp......podle mě peugeot

[upravil dne 25.2.08 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...